آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل صدای اسپیکر ویرا چیه ؟

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام
دوستان و همکاران عزیز
اسپیکر ویرا مشتری آورده صدای خروجی ضعیفه
اگر دو تا پایه میانی یا کناری ولوم رو به هم اتصال بدم صدا خوب میشه
مشکل از کجاست ؟
الان دو تا پایه وسط رو به هم اتصال دادم کیفیت صدا خوبه ولوم هم کار میکنه به نظر اساتید بدم مشتری ببره ؟

پیوست‌ها

• 1 مگابایت بازدیدها: 102

Hamedsadat

کاربر vip
کاربر
2016-12-18
129
126
سلام
دوستان و همکاران عزیز
اسپیکر ویرا مشتری آورده صدای خروجی ضعیفه
اگر دو تا پایه میانی یا کناری ولوم رو به هم اتصال بدم صدا خوب میشه
مشکل از کجاست ؟
الان دو تا پایه وسط رو به هم اتصال دادم کیفیت صدا خوبه ولوم هم کار میکنه به نظر اساتید بدم مشتری ببره ؟

سلان، ولوم سه پایه مگه نیس؟ میانی نداره که!
احتمالاشما دارید ولوم رو کلا اتصال کوتاه میکنید و از مدار خارج میکنیدش. کم و زیاد شدن هم حتما از روی برد انجام میسه نه با ولوم،درسته؟
ولوم تعویً کنید قیمتی نداره که، اگر در دسترس نیس ولوم باز کنید خاراش رو با یه چاقو باز و داخلش رو با پنبه و تینر تمیز کنید و ببندید، بعد تست کنید

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلان، ولوم سه پایه مگه نیس؟ میانی نداره که!
احتمالاشما دارید ولوم رو کلا اتصال کوتاه میکنید و از مدار خارج میکنیدش. کم و زیاد شدن هم حتما از روی برد انجام میسه نه با ولوم،درسته؟
ولوم تعویً کنید قیمتی نداره که، اگر در دسترس نیس ولوم باز کنید خاراش رو با یه چاقو باز و داخلش رو با پنبه و تینر تمیز کنید و ببندید، بعد تست کنید

سلام
نه قربان ولوم دوبل ۵۰ کیلو هستش و تعویضش کردم درست نشد
پایه وسط از بالا رو با پایین اتصال دادم مطابق تصویر

پیوست‌ها

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
سلام به همکار عزیز
برای تعویض یک قطعه اول باید از سلامت ان مطمعا شد به قول استاد غزال تا قطعه معیوب را پیدا نکرداید اقدام به تعویض های تجربی نباید کنید احتمال این که ایسی ولوم مشکل داشته باشد کم است چون همانطور که خودتان فرمودید با اتصال دوتا پایه وسط به هم ولوم کار می کند برای برسی بهتر از دیتا شیت ایسی ولوم کمک بگیرید اکثر ای سی ولوم ها با پسوند PT شروع می شوندولی باز بنده نمی دانم که در اسپیکر که شما تعمیر می کنید ایا از این خانواده از ای سی ها استفاده شده یا نه

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,804
10,411
سلام
این اسپیکر معمولیه و ای سی ولوم هم نداره

ورودی های صدا ی چپ و راست از خود سوکت ورودی تا ولوم را بررسی کنید

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام
این اسپیکر معمولیه و ای سی ولوم هم نداره

ورودی های صدا ی چپ و راست از خود سوکت ورودی تا ولوم را بررسی کنید

با سلام ورودی صدا به برد usb player رفته و از اونجا به ورودی برد آمپلی اومده من اون سوکت را جدا کردم و خودم یه ورودی صدا دادم باز خروجی صدا ضعیف بود
الان با اتصال اون دوتا پایه اسپیکر به خوبی کار میکنه به نظر شما ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
773
989
احتمالش زیاده برد اسیب ببینه.با ایسی صدا دیگه تست کنید

بالا