آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: محافظ برق چهار پریز آریانا

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام و احترام
، تشکر از زحمات شمامحافظ دارم وقتی به برق میزنم بلافاصله چراغ سبز روشن میشه ، ولی در خروجی یا فقط فاز داره یا فقط نول داره ، بستگی داره که ورودی فاز و نول در چه جهت باشه ، ورودی کویلِ رله ۱۲ ولت کمتر از ۴ ولت DC داره ، البته رله با ۱۲ ولت که بهش از بیرون میدم صدای تِق میدهد ، لطفا بفرمائید اشکال از چی میتونه باشه، ضمنا روی خازن تغذیه هم حدود همون ۴ ولت بیشتر نیست . سپاسگزارم راهنمایی بفرمائید 20221022_132304.jpg

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2011-06-04
606
8,694
بهارستان
با سلام و احترام
، تشکر از زحمات شمامحافظ دارم وقتی به برق میزنم بلافاصله چراغ سبز روشن میشه ، ولی در خروجی یا فقط فاز داره یا فقط نول داره ، بستگی داره که ورودی فاز و نول در چه جهت باشه ، ورودی کویلِ رله ۱۲ ولت کمتر از ۴ ولت DC داره ، البته رله با ۱۲ ولت که بهش از بیرون میدم صدای تِق میدهد ، لطفا بفرمائید اشکال از چی میتونه باشه، ضمنا روی خازن تغذیه هم حدود همون ۴ ولت بیشتر نیست . سپاسگزارم راهنمایی بفرمائید مشاهده فایل‌پیوست 188211
سلام به شما خازن 684 را تعویض کنید اگه درست نشد ایسی خراب است بیشترین خرابی در محافظ یخچال همین دو مورد میباشد موفق باشید

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
سلام به شما خازن 684 را تعویض کنید اگه درست نشد ایسی خراب است بیشترین خرابی در محافظ یخچال همین دو مورد میباشد موفق باشید

درود برشما کاملا درست بود ابتدا 648 را تعویض کردم ، اما نتیجه ای حاصل نشد ، بعد آی سی را تعویض که مشکل حل و اشکال را طرف گردید .

بالا