آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خاموش شدن جاروبرقی سامسونگ کینگ

سلام
یک عکس از برد بزارید .
پایه گیت ترایاک را از روی برد ببین چه قطعاتی سری شده تا به ای سی رسیده . این قطعات را تست کن ؟ ترایاک را تست کن حتی ترایاک نوع .
متشکرم
سلام همکار گرامی من با گوشی فعالیت دارم نمیتونم عکس بزارم هرچقدر تلاش میکنم نمیشه ..ممنونم از شما

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام همکار گرامی من با گوشی فعالیت دارم نمیتونم عکس بزارم هرچقدر تلاش میکنم نمیشه ..ممنونم از شما
سلام
صبح بخیر . به احتمال زیاد شما کاربر معمولی هستید . نمیتونید عکس یا متن در انجمن قرار دهید . باید حق اشتراک سالانه را پرداخت کنید .
متشکرم

Mahdikh2015

کاربر vip
کاربر
2019-01-02
2
0
سلام دوست عزیز بلاخره متوجه شدید کدام قطعه خراب بود من هم دقیقا همین مشکلو دارم اما تست نکردم ببینم با حرارت درست میشه یا نه فقط یه مدتی که میمونه مجدد روشن میشه یه چند دقیقه تا دقیقه کار میکنه مجدد خاموش میشه

asad87

کاربر
2023-10-16
2
1
تهران
من هم همین مشکل رو داشتم برد جارو برقی سامسونگ کینگ ۲۰ یا ۲۰۰۰ رو از فروشگاه اینترنتی ساتکین خریداری کردم و کیفیت فوق العاده ای داشت برات لینکشو میزارم

https://satkin.ir/product/برد-جاروبرقی-سامسونگ/

یه دونه دیگ هم هست اینه نمیدونم کدومه ولی دوتاشو گذاشتم

Ahoora1396

کاربر vip
کاربر
2022-02-18
91
113
درود هر چند خیلی وقته از این تاپیک میگذره اما راه کار این مشکل که دستگاه پس از مدتی کار خاموش میشه به دلیل خرابی بیمتال متصل به موتور جارو برقیه. این قطعه خاصیت خودش رو از دست بده با گرمای موتور (اشتباهی) قطع میکنه و وقتی سرد شد دوباره موتور کار میکنه.

Berooziha

کاربر
2011-04-18
13
14
درود هر چند خیلی وقته از این تاپیک میگذره اما راه کار این مشکل که دستگاه پس از مدتی کار خاموش میشه به دلیل خرابی بیمتال متصل به موتور جارو برقیه. این قطعه خاصیت خودش رو از دست بده با گرمای موتور (اشتباهی) قطع میکنه و وقتی سرد شد دوباره موتور کار میکنه.
سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان .‌ بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم . لطف میکنید راهنمایی کنید دقیقا باید چکار کرد تا ایراد برطرف بشه ممنون و تشکر

بالا