آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: فراموشی رمز عبور dvr cop cp-kit-p-4804t

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
ریست کردن رمز خیلی ساده است ولی پیدا کردن رمز مهارت خیلی زیادی میخواهد حدود 40 دقیقه زمان برد تا رمزش را DECODE کنم چون طراح نرم افزار سعی میکند از روشهای خیلی پیچیده استفاده کند تا رمز
مشخص نباشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrparadox

mrparadox

کاربر vip
کاربر
2018-07-18
162
116
Shiraz
ریست کردن رمز خیلی ساده است ولی پیدا کردن رمز مهارت خیلی زیادی میخواهد حدود 40 دقیقه زمان برد تا رمزش را DECODE کنم چون طراح نرم افزار سعی میکند از روشهای خیلی پیچیده استفاده کند تا رمز
مشخص نباشد

بسیار عالی، ممنون بابت وقتی که برای بنده گذاشتین،

اتفاقا بنده از روی علاقه ای که در یادگیری و کسب مهارت توی زمینه های مختلف دارم ، کمی در جستجوی روشی برای استخراج رمز بودم و حتی دو پروگرام را یک مقایسه سطحی کردم (با نرم افزارهای HEX Editor) ولی نتونستم تشخیص بدم که با چه الگوریتمی کد شده. حتی عباراتی کلیدی که معمولا با رمز می آیند و حتی هش شده ی خود رمز ها را هم با بعضی از الگوریتم ها کد کرده و داخل پروگرام سرچ کردم، ولی به نتیجه ای نرسیدم

و اینکه نمیدونستم از چه الگوریتمی برای رمزگذاریش استفاده کردن، تا درصورت امکان از معکوسش استفاده کنم تا اونو دیکد کنم.

میدونم تخصص شما از روی تجربه و زمانی هست که در طی سالیان روی کسب مهارتتون گذاشتین، و اینکه من هم بخوام ازتون تا روش هر کارتون رو بهم بگین خارج از ادب و پررویی حساب میشه،،،

ولی اگر مایل بودین یه راهنمایی درخصوص الگوریتم کدگذاریش بهم بکنین، ممنون میشم، اگرم نه سرتون سلامت. یا حق

بالا