آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تعمیر ست کنترل

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام
دوستان و همکاران عزیزم . یک برد ست کنترل آوردن جهت تعمیر . مشخصات ای سی را پاک کردن . شماره ای سی را میخواستم . متشکرم.
ست کنترل.jpg

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
368
771
سلام. آی سی NAND دو ورودی 40107 هشت پایه رو امتحان کنید، شاید جواب بده.
همون طور که خودتون می دونید در ست کنترل ها به صورت معمول از آی سی NAND 4093 چهارده پایه استفاده میشه که بخشی از آی سی وظیفه جلوگیری از خشک کار کردن پمپ رو هم انجام میده و فکر کنم مدار شما این آپشن را نداشته باشد.

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
171
39
ahwaz
همون طور که خودتون می دونید در ست کنترل ها به صورت معمول از آی سی NAND 4093 چهارده پایه استفاده میشه که بخشی از آی سی وظیفه جلوگیری از خشک کار کردن پمپ رو هم انجام میده و فکر کنم مدار شما این آپشن را نداشته باشد.

اگه به بالای ای سی سمت چپ دقت کنید نشانه های رید رله رو میبینید من این‌مدل رو اولین بار میبینم ولی مدلهای شبیه این رو دیدم که کلید مگانیکی کار یکی از رید رله ها رو که مربوط به فشار هست رو انجام‌میده وتنها رید رله موجود تشخیص فلو رو به عهده داره ، موفق باشید

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران

اگه به بالای ای سی سمت چپ دقت کنید نشانه های رید رله رو میبینید من این‌مدل رو اولین بار میبینم ولی مدلهای شبیه این رو دیدم که کلید مگانیکی کار یکی از رید رله ها رو که مربوط به فشار هست رو انجام‌میده وتنها رید رله موجود تشخیص فلو رو به عهده داره ، موفق باشید
سلام . ممنونم از پاسختون . یک دنیا ممنونم
یک ای سی میکروکنترل pe489 است . با تغذیه 2 الی 5 ولت
متشکرم

بالا