آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فرکانس پایین m3

حسین تندکار

کاربر vip
کاربر
2022-06-23
9
1
سلام به مهندسین گرامی سوالی داشتم در مورد پاور M3 ورژن 2
چند تا پاور تعمیر کردم ولی متاسفانه فرکانس هشبرد رو کامل نمیاره بالا مثلا رو 390 گیر میکنه یا روی 500
ماسفت های خروج سالمن pfc 420 ولت دارم اتصالی در خروجی هم نیست دانگرد کردم به ورژن 2017 مشکل حل نشد ولی با یه پاور دیگه که سالم بود فرکانس فول میشد میشه راهنمایی کنید که مشکل کجاس ؟ واقعا دیگه نمیدونم چکار کنم

ممنون

milani1387

کاربر
2015-04-14
65
12
چند تا پاور تعمیر کردم ولی متاسفانه فرکانس هشبرد رو کامل نمیاره بالا مثلا رو 390 گیر میکنه یا روی 500
ماسفت های خروج سالمن pfc 420 ولت دارم اتصالی در خروجی هم نیست دانگرد کردم به ورژن 2017 مشکل حل نشد ولی با یه پاور دیگه که سالم بود فرکانس فول میشد میشه راهنمایی کنید که مشکل کجاس ؟ واقعا دیگه نمیدونم چکار کنم

ممنون
توخروجی اگر 12 را داری ربطی به پاور نداره.... بعضی هشبردها چیپ ضعیف شده دیگه فرکانس بالانمیره و هر دفعه رویک فرکانس ست میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza 000

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
727
1,418
استان گلستان

ممنون
با سلام و درود، قبلا چند تا از دوستان اعلام کردن که با تعویض کابل و سوکت خروجی پاور مشکل حل شده!

بالا