آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: WD My Passport ultra

aytak

کاربر vip
کاربر
2007-05-12
75
133
سلام
دوستان یه هارد وسترن دیجیتال
هارد اکسترنال WD My Passport ultra

1 ترا دارم تو دیوایس منیجر میاد درایوش رو نمیشه بازش کرد از دوستان کسی هست راهنمایی کنه اطلاعات مهمی توش هست ممنون میشم راهنمایی نمایید
با تشکر

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
338
Qazvin
parselectric.gigfa.com
برو تو قسمت manage بعد disk managment رو انتخاب کن سمت راست هارد خودت رو انتخاب کن / [hide] رو هارد خودت راست کلیک گزینه change drive letter ... رو انتخاب کن و یه حرف بهش اختصاص بده ببین مشکلت حل میشه.[/hide]

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
دوس‌من درایو توی مای کامپیوتر میاد ولی باز نمیشه ؟
اگر اینچنین هست توی کامند یه چکدیسک‌از هارد بگیر
با این دستور
CHKDSK X: /f
به جای x اسم درایوت رو‌بزار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aytak

aytak

کاربر vip
کاربر
2007-05-12
75
133
دوس‌من درایو توی مای کامپیوتر میاد ولی باز نمیشه ؟
اگر اینچنین هست توی کامند یه چکدیسک‌از هارد بگیر
با این دستور
CHKDSK X: /f
به جای x اسم درایوت رو‌بزار

طبق عکس پیوستی هارد به اینصورت میاد فرمت هم نمیشه باز هم نمیشه
تو چک دیسک هیچ چیزی نمیاد

پیوست‌ها

• 3.4 کیلوبایت بازدیدها: 110

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
369
771
سلام
دوستان یه هارد وسترن دیجیتال
هارد اکسترنال WD My Passport ultra

1 ترا دارم تو دیوایس منیجر میاد درایوش رو نمیشه بازش کرد از دوستان کسی هست راهنمایی کنه اطلاعات مهمی توش هست ممنون میشم راهنمایی نمایید
با تشکر

سلام. پیشنهاد می کنم از این ورژن قدیمی (5.2) نرم افزار iCare Data Recovery که ضمیمه کردم استفاده کنین. کارآمده و نیازی به کرک کردن هم ندارد و فقط لازمه شماره سریال همراه آن را رجیستر کنین. چون اسم هارد در دیوایس منیجر میاد، احتمال بازیابی به این صورت بالاست.

نرم افزار باید به صورت Run as Administrator اجرا شود. سپس بخش Lost Partition Recovery را انتخاب کنید و در صفحه بعد لیست هارد دیسک(های) سیستم رو میاره. هارد معیوب مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد دکمه Recover را بزنید. شروع می کنه به اسکن و ممکنه براساس سایز هارد و محتوای روی آن چند ساعت طول بکشه. در نهایت لیست فایلها رو میاره. روی دکمه Show Files کلیک کنین تا در صفحه بعد لیست همه فایلهای قابل بازیابی رو نشون بده و در نهایت آنها را در هارد سالم ذخیره کنین.

قبل از همه این کارها نیازه که حتما یک هارد دیگه که حجمش کفاف فایلهای هارد معیوب رو میده به سیستم اضافه کنین تا فایلهای ریکاور شده رو در اون ذخیره (Save) کنین.
(یادتون باشه اصلا نباید روی خود هارد معیوب دیتای جدیدی نوشته شود).

دوستان هم درباره ریکاوری قبلا تاپیک خوبی ایجاد کردن:
معرفی و دانلود انواع نرم افزارهای بازیابی اطلاعات (irantk.ir)

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aytak

aytak

کاربر vip
کاربر
2007-05-12
75
133
سلام. پیشنهاد می کنم از این ورژن قدیمی (5.2) نرم افزار iCare Data Recovery که ضمیمه کردم استفاده کنین. کارآمده و نیازی به کرک کردن هم ندارد و فقط لازمه شماره سریال همراه آن را رجیستر کنین. چون اسم هارد در دیوایس منیجر میاد، احتمال بازیابی به این صورت بالاست.

نرم افزار باید به صورت Run as Administrator اجرا شود. سپس بخش Lost Partition Recovery را انتخاب کنید و در صفحه بعد لیست هارد دیسک(های) سیستم رو میاره. هارد معیوب مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد دکمه Recover را بزنید. شروع می کنه به اسکن و ممکنه براساس سایز هارد و محتوای روی آن چند ساعت طول بکشه. در نهایت لیست فایلها رو میاره. روی دکمه Show Files کلیک کنین تا در صفحه بعد لیست همه فایلهای قابل بازیابی رو نشون بده و در نهایت آنها را در هارد سالم ذخیره کنین.

قبل از همه این کارها نیازه که حتما یک هارد دیگه که حجمش کفاف فایلهای هارد معیوب رو میده به سیستم اضافه کنین تا فایلهای ریکاور شده رو در اون ذخیره (Save) کنین.
(یادتون باشه اصلا نباید روی خود هارد معیوب دیتای جدیدی نوشته شود).

دوستان هم درباره ریکاوری قبلا تاپیک خوبی ایجاد کردن:
معرفی و دانلود انواع نرم افزارهای بازیابی اطلاعات (irantk.ir)

سلام
دوست عزیز هیچ فایلی رو رکاوری نکرد ممنون

بالا