آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل روی ARM ماندن دزدگیر استیل میت ساده

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
سلام خدمت همکاران گرامی. این دستگاه با مشکل گاهی اوقات آژیر کشیدن دریافت شده .هنگامیکه قفل میکنم آژیر میکشه فقط با یک برق مثبت و منفی بدون لادری و غیره. مثل اینکه پین لادری دائم وصل باشه هست.دکمه بازو میزنم هم قلاشر میزند. آیسی میکرو تعویض کردم ایپرام خام شده چسبها کلا پاک شده لحیم سردی گرفته شده مشکل حل نشد دوستان اگر تجربه ای دارند بفرمایند با تشکر. IMG_20220728_24939.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
با سلام خدمت همکار گرامی شما باید مسیر ورودی لای دری تا میکرو را بررسی کنید احتمالا یک المان که عمدتا ترانزیستور میباشد شورت شده تجربه در این موارد به بررسی موارد زیر تا رفع عیب ابتدا ترانزیستور سویچ سپس خازنهای اس ام دی که من موارد زیادی نشتی خازن با این عیب داشتم ودر اخر ای سی یو ال ان بررسی ونتیجه را اعلام کنید موفق باشید.
سلام خدمت همکاران گرامی. این دستگاه با مشکل گاهی اوقات آژیر کشیدن دریافت شده .هنگامیکه قفل میکنم آژیر میکشه فقط با یک برق مثبت و منفی بدون لادری و غیره. مثل اینکه پین لادری دائم وصل باشه هست.دکمه بازو میزنم هم قلاشر میزند. آیسی میکرو تعویض کردم ایپرام خام شده چسبها کلا پاک شده لحیم سردی گرفته شده مشکل حل نشد دوستان اگر تجربه ای دارند بفرمایند با تشکر.مشاهده فایل‌پیوست 186415

بالا