آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن مولتی متر ویکتور vc97

ashkantek

کاربر vip
کاربر
سلام

.وقت همگی بخیر
.همکاران عزیزم یه مولتی متر ویکتور vc97 دارم ازشم خیلی راضی بودم باتریش ضعیف بود باتریشو تعویض کردم وقتی روشنش کردم دیگه روشن نشد .رگولاتور ۳.۳ رو چک کردم سالمه کل قطعاتم تست کردم همگی سالم هستن شکم رو ایپیرامش بود که از انجمن فایلو دانلود کردم اما فایده ای نداشت بازم خاموشه البته مولتی متر من از توع آی سی چیپ smd شماره آی سی میکروشم DM1106هستش اما اونی که تو انجمن بردشو دیدم از نوع آی سی قیری بود قطعاتشم یه مقدار متفاوت بود دوتاشونم vc 97 بودن اما این فایل کارمو راه ننداخت .دوستای عزیزم عکس برد مولتی متر خودمو میزارم اگه کسی از این نوع مولتی متر داره اگه لطف کنه برنامشو برام بفرسته ممنونش میشم اگرم کسی تجربه ای داره که ممکنه ایراد از چیز دیگه ای باشه ممنون میشم راهنمایی کنه .متشکرم

پیوست‌ها

• 894.2 کیلوبایت بازدیدها: 220
  • 832.1 کیلوبایت بازدیدها: 208
  • 742.3 کیلوبایت بازدیدها: 196
  • 215.2 کیلوبایت بازدیدها: 213
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghmb

yaser1988

کاربر vip
کاربر
2018-01-18
12
17
باتری های ارزون و تاریخ گذشته قاتل ابزارهای اندازه گیری و حساس هستن مطمئنن اگر باتری خوب بندازین رو دستگاه بالا میاد ولی مطمئن نیستم کالیبره میمونه یا مقادیر رو کم و زیاد نشون میده.

• Like

ashkantek

کاربر vip
کاربر
باتری های ارزون و تاریخ گذشته قاتل ابزارهای اندازه گیری و حساس هستن مطمئنن اگر باتری خوب بندازین رو دستگاه بالا میاد ولی مطمئن نیستم کالیبره میمونه یا مقادیر رو کم و زیاد نشون میده.

سلام ممنون از راهنماییتون .اینکارو کردم چند تا باتری جنس خوبم انداختم فایده ای نداشت .دوستان اگه کسی از این نوع مولتی متر داره ممنون میشم برنامشو برام بفرستن ورژن بردش 2.2 هستش

• Like

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
سلام ممنون از راهنماییتون .اینکارو کردم چند تا باتری جنس خوبم انداختم فایده ای نداشت .دوستان اگه کسی از این نوع مولتی متر داره ممنون میشم برنامشو برام بفرستن ورژن بردش 2.2
هستش

سلام
امیدوارم مشکل شما برطرف شده باشه .
2تا فایل مربوط به حافظه ای پی رام دو ورژن مختلف از این مولتی متر اینجام قرار میدم امیدوارم مفید واقع بشه .

https://s25.picofile.com/file/8452198200/EEPROM_HT24LC02_VC97_v1_2.bin.html

https://s25.picofile.com/file/8452198226/EEPROM_24C02A_VC97_v2_2.bin.html

بالا