آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: راهنمایی درباره مدارمنبع تغذیه 0 تا 30 ولت

hossein1354

کاربر vip
کاربر
2010-05-03
229
263
زمین خدا
سلام استاد غزال
من جسارتی نکردم به شما اگر پست خونده باشید سوالی کردم درباره ولتاژگیری که چگونه ولتاژگیری بکنم در پست 7 هم بیان کردم که منبع مشکلی نداره
من بیشتر درباره ساختار مدار منبع می خواستم کسب اطلاع کنم که دیود d5 و d4 چرا این طوری توی مدار قرار گرفته است
دیدم شما از دید تعمییر دارید وارد میشید با موضوع سالمی دستگاه را مطرح کردم
هدف من جسارت به کسی نبود و چندتا سوال ذهنم درگیر کرده بود که مطرح کردم گفتم اگر مشکی برای شما بزرگوار نیست جواب بدید تا این بنده از علم شما بهره ببرم
باز اگر در سوالات من جسارتی بوده انشالله مرا را ببخشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام استاد غزال
من جسارتی نکردم به شما اگر پست خونده باشید سوالی کردم درباره ولتاژگیری که چگونه ولتاژگیری بکنم در پست 7 هم بیان کردم که منبع مشکلی نداره
من بیشتر درباره ساختار مدار منبع می خواستم کسب اطلاع کنم که دیود d5 و d4 چرا این طوری توی مدار قرار گرفته است
دیدم شما از دید تعمییر دارید وارد میشید با موضوع سالمی دستگاه را مطرح کردم
هدف من جسارت به کسی نبود و چندتا سوال ذهنم درگیر کرده بود که مطرح کردم گفتم اگر مشکی برای شما بزرگوار نیست جواب بدید تا این بنده از علم شما بهره ببرم
باز اگر در سوالات من جسارتی بوده انشالله مرا را ببخشد

درود

در این پست با صراحت فرمودید ازآنجاکه مطمئن هستید ، نگاه من نادرست و بابت تعمیره و سوالات من برای شما ارزشی نداره لذا به توصیه ها و سوالاتم توجه نمیکنید و فقط باید برای ابهامات شما در خدمت باشم .

سپاس

hossein1354

کاربر vip
کاربر
2010-05-03
229
263
زمین خدا
شما گفتید که عکس برد گرفته شود من این برداشت را کردم که هدف شما کمک به تعمییر باشد همین
اگر جسارت شده این بنده را شما به بزرگواری خود ببخشید خدا شاهده همین برداشت از نوشته های شما کردم
باز هم شما ببخشید برادر

hossein1354

کاربر vip
کاربر
2010-05-03
229
263
زمین خدا
درحالیکه تغذیه خاموشه ، مشکی اهم متر را به گراند رگلاتور ۱۵+ ولت و قرمز اهم متر را به خروجی مثبت تغذیه متصل و یکبار هم به خروجی منفی تغذیه متصل کن و هر دو اهم را گزارش کن.

خروجی قرمز 0.8 اهم
خروجی منفی تغذیه 1کیلو
پروب مشکی اهم متر را به پایه 7 آی سی u5 متصل و قرمز اهم متر را به خروجی رگلاتور VR1 متصل
104 اهم

پروب مشکی اهم متر را به پایه 4 آی سی u5 متصل و قرمز اهم متر را به خروجی رگلاتور VR2 متصل و اهم هر دو را گزارش کن.
99 اهم

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
261
209
سلام دوست عزیز.
لطفا نقشه کامل و چند عکس از بردتون بزارید تا ما هم استفاده کنیم. سپاسگزا م

بالا