آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشورت بسیار مهم در مورد خرید اسیلوسکوپ هانتک یا ریگول !

Omid2022

کاربر vip
vip
کاربر
2022-04-28
24
15
درود بر شما //دوست گارمی اگر واسه کار تعمیرات میخواهید بخرید اسکوپ انالوگ هم به خوبی جواب میده /انالوگ مارک لیدر /کنوود و یا صا ایران ...البته صا ایران همون کنوود هستش که توسط شرکت صا ایران به کنوود سفارش داده شده و هیچ فرقی با کنوود نداره
سلام ،

مدل دقیق ؟

ممنونم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
سلام ،

مدل دقیق ؟

ممنونم.

درود بر شما //صاایران 8203 دقیقا همون کنوود هستش تنها تفاوتش فقط و فقط نوشته مارکش هست و مدلش که توی کنوود 4025 هستش وگرنه هیچ فرقی با هم ندارن /کیفیت هم خیلی عالی هست برعکس اسکوپ های دیجیتال که هنگی و نویز دارن این مدلها خیلی دقیق و عالی هستن .منتها تنها بدی اسکوپ انالوگ این هستش که یکم بزرگه و جا زیاد میخواد وگرنه به مراتب از دیجیتال بهتره /

Fensi

کاربر vip
vip
کاربر
2022-08-20
3
2
با سلام و احترام و عرض ادب ،

دوستان قصد خرید اسیلوسکوپ را دارم ولی در انتخاب یکی از دو مدل اسیلوسکوپ های زیر موندم !

دو مدل زیر رو دیدم خیلی از دوستان پیشنهاد دادن البته بعضی از دوستان هم میگفتن هانتک کلا جالب نیست و خطا داره !

۱.اسیلوسکوپ ریگول مدل DS-1102Z-E

۲.اسیلوسکوپ هانتک مدل Hantek DSO2D10

نظر شما دوستان گرامی و عزیز در مورد دو مدل اسیلوسکوپ بالا چیست و کدام مدل را سفارش بدهم؟

ممنونم.
خودم تجربه ای در استفاده از این دو برند ندارم اما یکی از اساتیدی که قبولش دارم ۲۰ سال تجربه داره طراحی و کارهای صنعتی داره برای خودش ریگول ۱۱۰۲ze خریده بود

بالا