آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن سوئیچ سیسکو و Tp-link

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
سلام به همه دوستان
دوتا سوئیچ اوردن واسه تعمیر یکی سیسکو 3750 که 16پورت sfp هست،مشکلش اینکه روشن نمیشه،بازش کردم و به لامپ تست وصلش کردم،اول لامپ تست یه چندثانیه روشن میشه و یه صدایی مثل رله که گیر میکنه میده و لامپ خاموش میشه،ظاهرا قسمت وردوی مدار سالمه،عکس و صدای برد میزارم دوستان اگه امکانش هست راهنمایی کنید.
سوئیچ بعدی 24 پورت pOE SG2424 تی پی لینک هست که این سوئیچ روشن میشه ولی لامپ تست چشمک زن میشه و دل دل میزنه،اونم باز کردم ظاهرا دوتا پاور داره یکی واسه تغذیه خود سوئیچ هست و اونیکی پاور که مشکل داره واسه قسمت POE سوئیچ هست و باید ولتاژ54 ولت داشته باشه که وقتی بدون بار تست میکنم 54 ولت داره ولی وقتی به سوئیچ وصلش میکنم لامپ تست چشمک میزنه.
اون عکسی که هیتسینک مشکی داره واسه سوئیچ تی پی لینک هست و اون عکسی که برد کرم رنگ داره واسه سوئیچ سیسکو
اون صدای تیک اول هم،صدای کلید لامپ تست هست

پیوست‌ها

• 53.1 کیلوبایت بازدیدها: 102
  • 42.1 کیلوبایت بازدیدها: 105

hamid1912

کاربر vip
کاربر
2020-05-07
15
9
سلام به همه دوستان
دوتا سوئیچ اوردن واسه تعمیر یکی سیسکو 3750 که 16پورت sfp هست،مشکلش اینکه روشن نمیشه،بازش کردم و به لامپ تست وصلش کردم،اول لامپ تست یه چندثانیه روشن میشه و یه صدایی مثل رله که گیر میکنه میده و لامپ خاموش میشه،ظاهرا قسمت وردوی مدار سالمه،عکس و صدای برد میزارم دوستان اگه امکانش هست راهنمایی کنید.
سوئیچ بعدی 24 پورت pOE SG2424 تی پی لینک هست که این سوئیچ روشن میشه ولی لامپ تست چشمک زن میشه و دل دل میزنه،اونم باز کردم ظاهرا دوتا پاور داره یکی واسه تغذیه خود سوئیچ هست و اونیکی پاور که مشکل داره واسه قسمت POE سوئیچ هست و باید ولتاژ54 ولت داشته باشه که وقتی بدون بار تست میکنم 54 ولت داره ولی وقتی به سوئیچ وصلش میکنم لامپ تست چشمک میزنه.
اون عکسی که هیتسینک مشکی داره واسه سوئیچ تی پی لینک هست و اون عکسی که برد کرم رنگ داره واسه سوئیچ سیسکو
اون صدای تیک اول هم،صدای کلید لامپ تست هست

این صدا احتمال زیاد از آیسی سوئیچینگشه یا اینکه خازن هایش با اونکه سالمه نشتی داره یه چک بکن ببین در حالت وصل روی پایه های آیسی سوئیچینگش ولتاژ vcc داری یا نه

hamid1912

کاربر vip
کاربر
2020-05-07
15
9
بعد یه عکس کامل و واضح از دوتا برد بزار هم زیرش هم روش تا ببینبم مشکلش از کجاست

Rezw.Ganji

کاربر vip
کاربر
2022-06-25
84
131
24
- تهران -
t.me
درود
خازن های کنار ای سی سوچینگ را تست کنید
پاور را متصل کنید به درودی لامپ تست را هم به قسمت خروجی متصل کنید چوک ها و ای سی سوچینگ را ولتاژ گیری کنید

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
درود
خازن های کنار ای سی سوچینگ را تست کنید
پاور را متصل کنید به درودی لامپ تست را هم به قسمت خروجی متصل کنید چوک ها و ای سی سوچینگ را ولتاژ گیری کنید
ممنون از پاسخ ولی این واسه خیلی قبله

بالا