آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: پاکسازی نوک هویه

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,326
2,977
سلام اساتید محترم نوک هویه ومشکلاتش رو اعصاب تعمیرکار هست ونشد کسی تعمیرکاربشه و با همچین مشکلی سرکله نزند .استفاده از پد نوک هویه که همجا هست و مرطوب کردنش کلی هم کارساز هست ونوک رو تمیز می کند تا اینجا بیشتر ماها از این روش استفاده کردم ومفید بوده چندی پیش خودم با اضافه کردن مقداری نشادر به این پد ومرطوب کردنش نتیجه ایی بهتر حاصل شده . و کارایی بهتر داشته با تشکر ومعذرت که وقت گرامیتان رو گرفتم

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,266
13,142
Hamedan
سلام خدمت دوستان وهمکاران، من از این وسیله استفاده میکنم
[hide]طبق عکس زیر مقداری سیم ظرفشویی ضخیم که برای شستن دیگ استفاده میشود را توی یک ظرف کوچک جاسازی کرده ام، با یکبار فرو کردن نوک هویه داغ کاملا تمیز ميشه

DSC_0001.jpg [/hide]
مزیت این وسیله در به صرفه بودن ودوام طولانی چنانکه چند سال هست هنوز قابل استفاده است. موفق باشيد 

آخرین ویرایش:

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,326
2,977
سلام باعث خراشیدگی نوک هویه می شود چرا که نوک وقتی گرم هست مطمعنا مقاومت وپایداریش کمتر داره یبار از از روش بالا استفاده کنید نشادر برای قلع کاری استفاده می شه و بسیار کار امد هست با پد نم ناک کلا نورعلی نور میشه . تشکر از نظر شما وتشکر

آخرین ویرایش:

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,041
2,861
32
سلام اساتید محترم نوک هویه ومشکلاتش رو اعصاب تعمیرکار هست ونشد کسی تعمیرکاربشه و با همچین مشکلی سرکله نزند .استفاده از پد نوک هویه که همجا هست و مرطوب کردنش کلی هم کارساز هست ونوک رو تمیز می کند تا اینجا بیشتر ماها از این روش استفاده کردم ومفید بوده چندی پیش خودم با اضافه کردن مقداری نشادر به این پد ومرطوب کردنش نتیجه ایی بهتر حاصل شده . و کارایی بهتر داشته با تشکر ومعذرت که وقت گرامیتان رو گرفتم
این تجربه بنده س و در طی چند روزه پروژهش ( شخم زدن یوتیوپ سایت و انجمن های خارجی و آزمایش عملی توسط اینجانب)
[hide]محلول ترکیب آب مقطر و آهک حالت بازی دارد نوک مسی را برگشت پذیر می کند و از سیاهی اش جلوگیری میکند ولی نکته مهم این است که برای افزایش عمر نوک هویه و المنت ولتاژ هویه کمتر از 20 واحد ولتاژ نامی باشد هویه و نوکش عالی کار میکند [/hide]

آخرین ویرایش:

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,266
13,142
Hamedan
سلام باعث خراشیدگی نوک هویه می شود چرا که نوک وقتی گرم هست مطمعنا مقاومت وپایداریش کمتر داره یبار از از روش بالا استفاده کنید نشادر برای قلع کاری استفاده می شه و بسیار کار امد هست با پد نم ناک کلا نورعلی نور میشه . تشکر از نظر شما وتشکر

بهیچوجه باعث خراشیدگی نوک هویه نميشه چون خیلی نرم هست بنده سالهاست دارم استفاده میکنم
تا بحال نه خودش خراب شده ونه نوک هویه!  

بالا