آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مدار تست سیم

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
301
1,849
فردیس
سلام دوستان عزیز
من همیشه این مشگل را دارم هدفونهای نیا و هدفنهای کامپیوتر و هدفنهای سیم دار موبایل از یه جاهایی سیماشون قطع میشه مخصوصا هدفنهای رم خور نیا .
من مدار تستر سیم یعنی فاز متر القایی ساختم فاز را وصل میکنم به اون سیمی که میدونم قطع میباشد و سیم را دنبال میکنم که متوجه بشم از کجای سیم قطع میباشد نمیشه چون تعداد سیمها چند رشته نازکه به هم القاع میشه و قطی را نشون نمیده از کجای سیم قطع شده .
دوستان و اساتید محترم مداری که بطونم تشخیص بدم از کدوم قصمت قطع میباشد معرفی کنید یا راهکاری . ممنون میشم

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,723
7,471
دامغان
دوست عزیز خودت را اذیت نکن
به جای اون سیم ها از سیم هندزفری موبایل استفاده کنید و جایگزین کنید خیلی بهتر است و خرابی کمتری دارد.تعداد رشته های ان هم مناسب این کار هست . هندزفری خراب هم به فراوانی یافت میشه
موفق باشید

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
301
1,849
فردیس
سلام و متشکر از پاسختون همیشه این کارو میکنم ولی مشکل اینه که سیمهای روکش نخی و خشک هدفن کامپیوتر کم پیدا میشه من میخوام این مشگلو حل کنم چه مداری مثل فاز متر القایی باشه ولی جواب بده سپاسگزار از پاسختان
دوست عزیز خودت را اذیت نکن
به جای اون سیم ها از سیم هندزفری موبایل استفاده کنید و جایگزین کنید خیلی بهتر است و خرابی کمتری دارد.تعداد رشته های ان هم مناسب این کار هست . هندزفری خراب هم به فراوانی یافت میشه
موفق باشید

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
301
1,849
فردیس
سلام همکاران گرامی راهی مداری را پیشنهاد نمیکنید ؟
لطفا پیشنهاد بدید شاید به یه نتیجه خوبی برسیم مداری باشه مثل فازمتر القایی
متشکرم

بالا