آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نحوه تست صحیح پاور ماینر

fekr-bekr1

کاربر vip
کاربر
2017-08-19
27
40
درود خدمت دوستان و همکاران عزیز
بهترین راه امتحان پاور بدون ماینر چیه
اکثر دوستان با لامپ تست میکنن ولی بعضی مواقع بعد از زیر بار رفتن مشکل ایجاد میشه میخواستم ببینم راه بهتری برای امتحان وجود نداره

mehdi916

کاربر vip
vip
کاربر
2015-05-27
3
0
سلام خدمت اساتید محترم

بنده پاور را هم با لامپ تست میکنم ولی لامپ زیادآمپر نمیکشه اگر بتونیداز المنت داخل تستر باطری ماشین استفاده کنید به مراتب بهتره و در ضمن باید یک امپرمترDC هم داشته باشید که آمپر خروجی پاور را اندازه گیری کنید

nasser.h

کاربر
2022-02-06
28
48
اکثر دوستان با لامپ تست میکنن ولی بعضی مواقع بعد از زیر بار رفتن مشکل ایجاد میشه میخواستم ببینم راه بهتری برای امتحان وجود نداره
اول به لامپ تست بزن. اگه لامپ خاموش نشد و مدام روشن موند بدون اتصالی داری و باید از ورودی تا ماسفت قدرت رو چک کنی. اگه بعد از یه مدت چشمک زد و خاموش شد، پاورت اتصالی نداره و میتونی بدون لامپ تست به برق بزنی و ولتاژ گیری بکنی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mjzaret

nasser.h

کاربر
2022-02-06
28
48
انتخاب لامپ تست هم مهمه. از لامپ 200 وات استفاده بکن.
اگه لامپ مدام چشمک زد و اصلا خاموش نشد، پاورت رو مستقیم به برق شهری بزن و نترس. بعد شروع کن به ولتاژ گیری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mjzaret

ali099

کاربر
2010-10-26
93
41
مازندران
اون زدن به لامپ تست برای پیدا کردن اتصالی و درست کارکردن مداره برای زیر بار بردن پاور من از چراغ جلوی پراید استفاده میکنم

بالا