آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تصویر ندادن تبلت لنوو مدل a3500

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام عرض می کنم خدمت مهندسین و اساتید یدونه تبلت لنوو اوردند می خواستم ریست فاکتوری کنم سه تا گزینه آورد زدم بوت نرمال الان بالا میاد ولی فقط صدا داره تصویر نداره لطفا راهنماییم کنید ممنونم

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
774
990
درود قاب پشت دستگاه رو بازکنید سوکت باطری رو ۵ثانیه جداکن دوباره وصل کنید ببینید فرقی میکنه درغیراینصورت اگر مشکل حل نشد دستگاه رو فلش بده بزنن.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام این کار کردم هنوز مشکل پابرجاست این مدل خودم نمی تونم فلش کنم یعنی بدون باکس با نرم افزاری چیزی فلش بزنم ممنونم

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
سلام عرض می کنم خدمت مهندسین و اساتید یدونه تبلت لنوو اوردند می خواستم ریست فاکتوری کنم سه تا گزینه آورد زدم بوت نرمال الان بالا میاد ولی فقط صدا داره تصویر نداره لطفا راهنماییم کنید ممنونم

درود :

میتونه این ایراد از باطری باشه خوب شارژ کنید و ممکنه فلت پنل از برد در رفته باشه باید برسی سخت افزاری شد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

FercHeliX

کاربر vip
کاربر
2015-11-07
122
56
سلام
قاب پشت رو باز کن. کنار قمت سیم کارت یه دکمه ریست داره ... اونو نگه دار تا ریست شه ... فقط همه چی پاک میشه حواست باشه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام تمام کارهایی که لطف کردید و گفتید انجام شد، ال سی دی و فلت چک شد سالم هستند کلید ریستم چند دقیقه باید بگیرم گرفتم چندثانیه بود و اینکه بخوام فلش کنم میشه با نرم افزار ادین که سامسونگها رو فلش می کنیم اینم فلش کنم و اگه با فلش هم تصویر نداد مشکل از کجای برد می تونه باشه ممنونم

• Like

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام دوستان و اساتید گلم کسی نمی تونه کمکم کنه ممنونم

• Like

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
774
990
فقط با باکس مخصوص لنوو باید فلش بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام و عرض ادب تمام مراحل بالا چک شد ال سی دی چک شد فلت چک شد سالم بودند فلش با باکس لنوو زده شد درس نشد مجبور شدم بردم پیش تعمیرکار موبایل گفت مدلش a5500و این مدل فقط سی پی یو خراب می کنه و ۶۰۰تومن می گیرم درستش می کنم به نظر شما عیب از cpuهست یا نه لطفا راهنماییم کنید مچکرم

بالا