آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن لپتاپ Acer E1-572G (9531p rev:1A)

babakmaku

کاربر
2007-09-23
83
308
ماکو
سلام.یه لپتاپ آوردن برا تعویض کیبورد (قبلا یک بار هم کیبوردشو تعویض کردن با این میشه سومین کیبورد) چون بعضی از دکمه ها کار نمیکنه.من کیبورد جدید رو نصب کردم و روشن که کردم دیدم تصویر نمیده ولی از VGA تصویر میده (موقع تحویل گرفتن تست تصویر نگرفتم و مشتری هم میگه قبل اینکه بیارمش باهاش کار میکردم).من io رو پروگرام کردم و بایوس زدم ولی فرقی نکرد فلت و صفحه نو هم تست کردم تصویر نداد حتی بکلایت هم نمیده.مادربورد با وصل بودن فن و صفحه موقع استارت تا جریان 95 میره و برمیگرده رو 62~65 ثابت میمونه و با VGA خیلی سریع تصویر میده.دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم.تشکر.
Acer E1-572G
V5WE2 LA-9531P rev1A
i5 4200U
AMD Radeon R7 M265 2GB

3.jpg

FercHeliX

کاربر vip
کاربر
2015-11-07
122
56
شاید سوکت موقع باز و بست پینش خراب شده ... یه تست پبن بگیر با فلت ... شاید دستت خرده رو دگمه خاموش کردن خروجی مانیتور رو کیبورد ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: babakmaku

babakmaku

کاربر
2007-09-23
83
308
ماکو
نه من اصلا به فلت دست نزدم.خروجی مانیتور روهم تست کردم با Fn تاثیری نداشت

FercHeliX

کاربر vip
کاربر
2015-11-07
122
56
اگه بکلایت نداری پس پاور نمیرسه، مسیر پاور رو چک کن ببین از کجا به بعد پاور نمیاد، احتمالا یا cap یا fet سوخته باشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: babakmaku

behelsa

کاربر vip
کاربر
2012-12-18
20
11
سلام همکار گرامی
احتمالا هنگام خارج کردن سوکت تصویر ،لپ تاپ یا به برق وصل بوده یا باطری را خارج نکردید... ، در اطراف سوکت تصویر در مادبرد یه مقاومت هست که نقش فیوز را داره ، با تعویض آن مشکل برطرف میشه ان شاالله....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MoAlia1

echolife5

کاربر vip
vip
کاربر
2020-05-07
16
20
وقت بخیر

اگر بدون باز کردن باطری اقدام‌به تعویض کیبرد کردید.
Io, sch , driver backlight
تحت تاثییر قرار میگیرن.

اگر پایه های io لحیم سردی داشته باشن بعضی دکمه های کیبرد کار‌نمیکنند.

راگر تصویر از vga دارید درایور بکلایت ال سی دی را چک کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadi.mrv
بالا