آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن ال ای دی DSL مودم D-Link 2640u

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
بعد از نصب مودم جدید تماس بگیرید با پشتیبانی و اعلام کنید مودم جدید رو خط گذاشتید تا خط رو ریست کنند .
ممنون از راهنمایی،اصلا اگه مک مودم از سمت ISP ریست هم نشه،ال ای دی DSL باید چشمک زن باشه ولی این مودم هیچ عکس العملی نداره،حتی یه چشمک ریز هم نمیزنه:blinksmi:
در ضمن من اون دیود ورودی خط لاین و سوکت تلفن روی مودم و اون ترانس ورودی رو تست کردم،همچنین کریستال 25 ورودی هم تعویض کردم،ایا چیز دیگه ای هم هست که تست کنم!!؟

jac

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-20
490
1,733
آی سی adsl باید تعویض بشه
آی سی بعد از ترانس ورودی خط تلفن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mr-ha

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
ای کاش عکس برد میفرستادید.
بعد سوکت تلفن ی قطعه بیضی شکل هستش، یکی از پایه های اونو از برد جدا کنید.
اگر باز درست نشد، اگر ic رگولاتور 1117.داشت اونم ولتاژش چک کنید که اگر معیوب بود عوضش کنید.

• Like

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
ممنون شک خودم هم به همین ای سی هست،ولی این مودم به نظرم خیلی قدیمی هست و ای سی شو نتونستم پیدا کنم

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
ممنون بابت راهنمایی،امروز بعدازظهر حتما عکس برد میزارم،منظورتون اگه وریستور هست،اونو تست کردم مشکلی نداره(وریستور اس ام دی هست)ای سی رگولاتور 1117 داره ولی نمیدونم چه ولتاژی باید داشته باشه!!

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
عکس از برد مودم

پیوست‌ها

• 1.2 مگابایت بازدیدها: 80

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
ممنون بابت راهنمایی،امروز بعدازظهر حتما عکس برد میزارم،منظورتون اگه وریستور هست،اونو تست کردم مشکلی نداره(وریستور اس ام دی هست)ای سی رگولاتور 1117 داره ولی نمیدونم چه ولتاژی باید داشته باشه!!

بله همون vdr که فرمودید smd هستش.
اون رگولاتور هم قاعدتا خروجیش 3/3ولته یا 5ولت.بستگی به طراحی مودم داره.

• Like

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
بازم ممنون از پاسخگویی چک کردم اون دوتا ای سی رگولاتور پایه تکی 2.5 ولت و اون پایه دیگه 5 ولت دارن(هر دوتا رگولاتور) و همچنین اون دو تا مقاومت smd ورودی هم 2.5 ولت داره.
با اینکه خط تلفن به مودم وصل نکردم ای سی لینک اگه اشتباه نگفته باشم(Broadcom - BCM633kfbg) اون ای سی مربع بزرگه،داغ میکنه در حدی که انگشتمو میزارم روش میسوزونه،راستی من فایل فلش اصلی این مودم نتونستم پیدا کنم و از یه سایت متفرقه دانلود کردم،امکان داره فایل مشکل داشته باشه؟؟؟

msi6969

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2019-01-16
427
249
HMD Global
بازم ممنون از پاسخگویی چک کردم اون دوتا ای سی رگولاتور پایه تکی 2.5 ولت و اون پایه دیگه 5 ولت دارن(هر دوتا رگولاتور) و همچنین اون دو تا مقاومت smd ورودی هم 2.5 ولت داره.
با اینکه خط تلفن به مودم وصل نکردم ای سی لینک اگه اشتباه نگفته باشم(Broadcom - BCM633kfbg) اون ای سی مربع بزرگه،داغ میکنه در حدی که انگشتمو میزارم روش میسوزونه،راستی من فایل فلش اصلی این مودم نتونستم پیدا کنم و از یه سایت متفرقه دانلود کردم،امکان داره فایل مشکل داشته باشه؟؟؟

فایل سالم تست شده ترجیحا استفاده کنید. ولی از اون داغ شدن ic غافل نشید.

• Like

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
سلام متاسفانه نتونستم فایلشو پیدا کنم
D-Link 2640u T1
من دوتا فایل دانلود کردم که وقتی ریختم روی ای سی فلش،اصلا مودم بالا نمیومد و ناچارا دوباره فایل خود دستگاه رو ریختم روش
لطفا اگه کسی داره اینجا قرار بده،ممنون

بالا