آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن LED -2.4G در مودم ایرانسل FD-i40 A1

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
سلام یه مودم ایرانسل مدل FD-i40 A1 دستم رسیده که ظاهرا بوت میشه ولی ال ای دی 2.4 که مربوط به وایرلسش میشه،اصلا روشن نمیشه و حتی وقتی کابل شبکه وصل میکنم به لپ تاپ،ای پی نمیگیره ولی وقتی ای پی دستی میزارم روی لپ تاپ ، پینگ مودم میاد ولی بازم پیج تنظیمات مودم باز نمیشه حتی دکمه ریست فکتوری رو هم 5 تا 10 ثانیه نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیفته،لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ebi4370

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
سلام مجدد
من روی برد هیت گرفتم و وایرلس مودم راه افتاد،هم از طریق وایرلس هم کابل ، پیج تنظیمات مودم باز میشه ولی یه مشکل جدید به وجود اومده اونم اینکه ال ای دی ها Lte مودم روشن نمیشه یعنی اینترنت نداره:adoration:و وقتی به شماره سیمکارت داخل مودم تماس میگیرم میگه خاموشه،ضمنا فکر کنم وقتی هیت گرفتم سوکت سیمکارتش خراب شده و سیمکارت سرجاش نمیمونه و با چسب فیکسش کردم ولی بازم اینترنت نداره،کسی میتونه راهنمایی کنه!؟؟
ممنون

FercHeliX

کاربر vip
کاربر
2015-11-07
122
56
با مولتی متر تست کن کانکشن های سوکت سیم کارت رو. اگه یه سیم کارت الکی داری روی خونه هاشو سیم نازک لحیم کن بعد جا بزن بببین سیم ها با پای سوکت رو برد کانکشن داره یا نه...

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
ممنون بابت راهنمایی
ارره فکر خوبیه ولی پین های جای سوکت خیلی ریزه،بازم تست میکنم
زنگ زدم به یه شرکت دیگه که تهران بود،میگه چون خودت اقدام به تغمیر کردی ، اون دیگه درست نمیشه:suspicion: من فقط هیت گرفتم

بالا