آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: تبدیل سی دی به فلش بدون برد

چهارسو

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-11
277
315
مشهد
درود بر اساتید گرامی.ویدئویی در یوتیوب دیدم که سی دی رام که خروجی صدا نداشت رو با یک سری تغییرات در برد از خروجی ساتا صدای موزیک رو دریافت کرد.
آیا این امکان در سی دی پخش ماشین هم هست؟
سی دی وقتی کار میکنه در نهایت اطلاعات دیجیتال رو تبدیل به آنالوگ میکنه.در فلش هم همین طوره.درست عرض میکنم ؟آیا راهی هست که هر دستگاه سی دی رو فلش خور کرد؟سپاس از همه شما

ebi4437

کاربر vip
کاربر
2021-06-22
33
39
24
درود بر اساتید گرامی.ویدئویی در یوتیوب دیدم که سی دی رام که خروجی صدا نداشت رو با یک سری تغییرات در برد از خروجی ساتا صدای موزیک رو دریافت کرد.
سی دی وقتی کار میکنه در نهایت اطلاعات دیجیتال رو تبدیل به آنالوگ میکنه.در فلش هم همین طوره.درست عرض میکنم ؟آیا راهی هست که هر دستگاه سی دی رو فلش خور کرد؟سپاس از همه شما

نه نمیشه

چهارسو

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-11
277
315
مشهد
توضیح میفرمایید؟منبعی جهت مطالعه طرز کار سی دی دارید معرفی کنید؟سپاس

FercHeliX

کاربر vip
کاربر
2015-11-07
122
56
اگه یه دستگاه فلش بزاری و وصل کنی خروجیش رو به پشت قسمت خروجی CD (اگه CD ماشینت خروجی داره) میتونی باید برق فلشت هم از یکجا بگیری یا یه تبدیل درست کنی ... شدنش میشه به شرتی که ضبط ماشینت خروجی صدا داشته باشه ... ساتا هم فقط دیتا میده بیرون سیگنال نداره ... تو ویندوز با نرمافزار تبدیل میشه ...

چهارسو

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-11
277
315
مشهد
بله درست میفرمایید.از فبلش خور استفاده میکنم،ولی واسم سواله چون صدایی که از بلندگو شنیده میشه در ابتدا از تبدیل اطلاعات نوری به دیجیتال و در نهایت به آنالوگ تبدیل میشه.خب در مرحله و طبقه ای که دیجیتال میخواد به آنالوگ تبدیل بشه نمیشه فلش وصل کرد؟

FercHeliX

کاربر vip
کاربر
2015-11-07
122
56
اگه روی برد چیپ صدا داشته باشه و از خروجی کنترلر سی دی سیگنال صدا دراومده باشه میتونی خروجی فلشتو با محاسبه ولتاژ و جریان به ورودی اون مزدوج کنی !!!!

POOYANTAEMIR

کاربر vip
کاربر
2019-03-29
33
30
با توجه به اطلاعاتی که دوستان در پستی که در زیر قرار میدم عنوان کردن واحدهای پردازش گر سی دی یا دی وی دی با فلش متفاوت هستن و چون برد سی دی درایو واحد پردازش فلش پلایر رو نداره نشدنی هست، در واقع نیازه که یه واحد پردازش فلش پلایر بهش اضافه کنید در واقع اونطور که من متوجه شدم پروتکلهاشون با هم متفاوته
https://www.irantk.ir/threads/11937...خواندن-مستقیم-اطلاعات-صوتی-تصویر-از-فلش-مموری

بالا