آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هنگ کردن A50 بر روی لوگوی سامسونگ

mk007

کاربر
2015-04-26
7
3
سلام دوستان عزیز
یه گوشی A50 دارم که یهو در حین کار با اینستاگرام گوشی هنگ رد و ریست شد ولی روی لوگوی سامسونگ مونده و بالا نمیاد.
سعی کردم وارد SAFE MODE بشم ولی امکانش نیست هر بار ریستارت می کنم و کلید های ولم بالا و پاور میگیرم وارد SAFE MODE نمیشه
خواستم با ODIN فلش کنم فایل مورد نظر رو دانلود کردم کامل بر روی گوشی نصب میشه ارور نمیده ولی بازم گوشی تو لوگو گیر کرده بالا نمیاد.
لطفا راهنمایی کنید اولا کدوم ورژن باید دانلود کنم دوما چیکا کنم ;)
عکس از صفحه مشخصات نصب رام براتون ارسال کردم

پیوست‌ها

• 352 کیلوبایت بازدیدها: 133
  • 68.3 کیلوبایت بازدیدها: 122

mk007

کاربر
2015-04-26
7
3
گزینه re-partition و nand erase نرم افزار odin کاری نمی تونه بکنه؟

Count

کاربر vip
کاربر
2006-10-26
39
4
سلام دوستان عزیز
یه گوشی A50 دارم که یهو در حین کار با اینستاگرام گوشی هنگ رد و ریست شد ولی روی لوگوی سامسونگ مونده و بالا نمیاد.
سعی کردم وارد SAFE MODE بشم ولی امکانش نیست هر بار ریستارت می کنم و کلید های ولم بالا و پاور میگیرم وارد SAFE MODE نمیشه
خواستم با ODIN فلش کنم فایل مورد نظر رو دانلود کردم کامل بر روی گوشی نصب میشه ارور نمیده ولی بازم گوشی تو لوگو گیر کرده بالا نمیاد.
لطفا راهنمایی کنید اولا کدوم ورژن باید دانلود کنم دوما چیکا کنم ;)
عکس از صفحه مشخصات نصب رام براتون ارسال کردم

سلام گوشی شما مشکلش با ریبال سی پی یو برطرف میشه ، در واقع عیب شایع این مدل هستش که لحیم سردی رم پیدا میکنه که چون دوطبقه هستش باید سی پی یو رو هم ریبال کنید

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
773
988
درود با باکس فلش بزنید اگر حل نشد سی پی یو و رم باید ریبال بشن بصورت دوطبقه روی هم قرار دارن زیر سی پی یو و رم بالاش هست.

بالا