آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

پرسرعت ترین پروگرامر برای EMMC

farshid59

کاربر vip
کاربر
2008-06-29
204
129
سرعت کدام پروگرامر برای EMMC بهتره لطفا راهنمایی کنید tnm5000 دارم میخام بدونم سرعت پروگرامش خوبه یا باید یه دستگاه جدید بخرم

آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
سرعت کدام پروگرامر برای EMMC بهتره لطفا راهنمایی کنید tnm5000 دارم میخام بدونم سرعت پروگرامش خوبه یا باید یه دستگاه جدید بخرم

درود بر شما

اگر فقط قصد پروگرام داشته باشید با همون 5000 میتونید آی سی های معمولی که در تلویزیون ها استفاده میشه رو پروگرام کنید و فقط باید سوکتشو بگیرید .

به نظرم سرعت در این مورد زیاد مهم نیست .

پروگرامر RT809H هم به همین صورت هست و شاید مقداری از نظر ساپورت eMMC از 5000 بهتر باشه ولی نهایتا سرعتشون اختلاف زیادی نداره ...

اما اگر دنبال امکانات زیاد هستید ، مثل تست سرعت آی سی ، میزان سلامت آی سی ، ریسایز کردن پارتیشن ها برای استفاده از آی سی eMMC با حجم بیشتر در دستگاه تعمیری ، تغییر CID آی سی و ... خیلی امکانات دیگه باید سراغ باکس های تعمیر موبایل برید .

با سپاس فراوان

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
484
875
قم

سلام
دوست عزیز اگر سرعت و کارایی بالایی رو بخواهید باید طبق فرمایش استاد عزیزمون باکس موبایلی بگیرید نظیر (UFI و EasyJtag)

که Ufi سرعت بالاتری نسبت به مورد دیگری دارد و بسیار حرفه ای هست ولی دومی مرسوم تر هست و اکثر تعمیرکارای موبایل با آن کار می کنند هر دو از پشتیبانی آی سی خوبی بهره می برند .

اگر برای حد معمولی بخواهید همان ۵۰۰۰ یا ۷۰۰۰ یا RT809H

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
484
875
قم
از لحاظ پشتیبانی همه ایسی هارو پشتیبانی میکنن باکس ها؟

من خودم Ufi دارم حتی آی سی فلش۸ پایه رو می تونید باهاش عین پروگرامر رید و رایت کنید

از نظر آی سی Emmc بله فقط کافیه سوکت هاش رو داشته باشید

یه توضیح تکمیلی هم بدم که قابلیت دایرکت رید و رایت رو دارید و قابلیت مستقیم هم همینطور منتهی سرعت رید و رایت مستقیم بعلت اینکه آی سی روی سوکت زیفش هست بالاست ولی در دایرکت بعلت سیم کشی سرعت کاسته میشه که طبیعی هم هست .
این قابلیت در ۲ پروگرامری که عرض کردم هست اما در نوع دوم پروگرامر سرعت در هر دو مورد کمتر از ufi هست .

بالا