آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

چجوری بدون تستر چیپ خراب f1 پیدا کنم؟

banyaman

کاربر
2020-10-10
3
0
پاسخ : f1

سلام دوستان
من با xshell 5 و کنترل برد a1 f1 هشبردها رو دیباگ میکردم
از پروتکل ssh استفاده میکنم
وقتی وصل میشم پسوورد میگیره که 1 رو وارد میکردم و با دستورات دیباگ و تست و دیباگ رو انجام میدادم
اما الان نمیتونم وصل بشم و و قتی پسوورد رو 1 میدم قبول نمیکنه و وصل نمیشه
اگر ممکنه اساتید راهنمایی کنید که مشکلم حل بشه
چه کاری باید انجام بدم
ممکنه از تنظیمات ssh باشه؟؟؟؟

احتمالا ای پی اتصالیت عوض شده اونو چک کن و دوم اینکه اتصال لنت رو هم چک کن

aminx3

کاربر vip
کاربر
2019-07-18
23
14
شیراز

سلام خدمت همه اساتید عزیز . دوست عزیز شما چیپ ۴۹ رو عوض کن ایشاله اوکیه . لطفا درصورت حصول نتیجه اعلام بفرمایید . تا ذاهنمایی کنم . ممنون

milani1387

کاربر
2015-04-14
65
12
یکی از مزخرف ترین وبد تعمیرترین هشبردها همین هشبرد f1 a1 هست
دوستان بی خیال تعمیرش شوید
اینو به عنوان کسی میگم که خیلی رو اینها هزینه گذاشتم و وقتم را صرف کردم...

milani1387

کاربر
2015-04-14
65
12

سلام دوستان
من با xshell 5 و کنترل برد a1 f1 هشبردها رو دیباگ میکردم
از پروتکل ssh استفاده میکنم
وقتی وصل میشم پسوورد میگیره که 1 رو وارد میکردم و با دستورات دیباگ و تست و دیباگ رو انجام میدادم
اما الان نمیتونم وصل بشم و و قتی پسوورد رو 1 میدم قبول نمیکنه و وصل نمیشه
اگر ممکنه اساتید راهنمایی کنید که مشکلم حل بشه
چه کاری باید انجام بدم
ممکنه از تنظیمات ssh باشه؟؟؟؟
بله تستر با ssh کار می کنه... منتهی قبل همه این کارها یک فریموری باید رو کنترل برد رایت بشه که تستر را بشناسه... توی یوتیوب یه فیلم آموزشی من گذاشتم بگردین ببینین

milani1387

کاربر
2015-04-14
65
12
دوستان هشبرد های اف 1 a1 دارای لحیم سردی بالایی هستن... و زحمت تعمیر کار تلف میشه پس بهتر بی خیالش بشین

aminx3

کاربر vip
کاربر
2019-07-18
23
14
شیراز
سلام به همه دوستان و اساتید عالیقدر . با اجازه اساتید . دوست عزیز همینطور که همکار محترم فرمودند . یه فریمور اختصاصی هست که باید رایت بشود رو کنترل برد بعد دستورات تست رو وارد کنید . که اصطلاحا بهش میگن فایل ساخت تستر هوشمند هشبرد
برای بدست اوردن این فایل و دیگر برندهای ماینر به لینک زیر مراجعه کنید. در صورتی که برند یا فایل مورد نظرتون روندیدید.از همون صفحه درخواست بدید. ارائه کنم خدمتتون . Rubika.ir/mainteronic_x3[

aminx3

کاربر vip
کاربر
2019-07-18
23
14
شیراز
یکی از مزخرف ترین وبد تعمیرترین هشبردها همین هشبرد f1 a1 هست
دوستان بی خیال تعمیرش شوید
اینو به عنوان کسی میگم که خیلی رو اینها هزینه گذاشتم و وقتم را صرف کردم...

سلام به همه دوستان و اساتید عالیقدر . با اجازه اساتید . دوست عزیز همینطور که همکار محترم فرمودند . یه فریمور اختصاصی هست که باید رایت بشود رو کنترل برد بعد دستورات تست رو وارد کنید . که اصطلاحا بهش میگن فایل ساخت تستر هوشمند هشبرد
برای بدست اوردن این فایل و دیگر برندهای ماینر به لینک زیر مراجعه کنید. در صورتی که برند یا فایل مورد نظرتون روندیدید.از همون صفحه درخواست بدید. ارائه کنم خدمتتون . Rubika.ir/mainteronic_x3[

بالا