آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

t17

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
39
34
مشهد
error temp to high
دوستان این ارور دقیقا ماله چیه با تعویض سنسور دما حل میشه ؟
دستگاه مدل t17 چهار تا سنسور دما داره هشتبرد هاش

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
39
34
مشهد
این ارور هست

پیوست‌ها

• 82.9 کیلوبایت بازدیدها: 203

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
39
34
مشهد
این ارور کسی تاحالا حل کرده؟ مشکل دقیقا از چیه من 4تا سنور رو عوض کردم بازم همین ارور رو میده تو تستر همه رو ok میزنه فقط pattren رو ng میزنه
مدل دستگاه bitmin t17

پیوست‌ها

Erfan_Rv

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2020-05-05
101
281
اهواز
این ارور کسی تاحالا حل کرده؟ مشکل دقیقا از چیه من 4تا سنور رو عوض کردم بازم همین ارور رو میده تو تستر همه رو ok میزنه فقط pattren رو ng میزنه
مدل دستگاه bitmin t17
سلام
مشکل توی دمای خود اسیک هاست و از سنسور ها نیست.
با چه تعداد فن تست میکنید روی میز کار

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
39
34
مشهد
سلام
مشکل توی دمای خود اسیک هاست و از سنسور ها نیست.
با چه تعداد فن تست میکنید روی میز کار

سلام مرسی جناب با یک فن رو میر کار و داخل خود ماینر ۴تا فن خودش
همه اسیک ها دماشون بالاس ؟ من برسی کردم ۴تا سنسور دما فقط به ۴تا اسیک وسله به اسیک های پشت سنسور دما اسیک های شماره
7/9/22/24
مطمئنی از اسیک هست ؟ من سفارش داذم سنسور دما دونه ای ۳۹۰ هزار تومن ۱۰عدد فعلا خریدم از تهران هنوز نرسیده بدستم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir-nami

Erfan_Rv

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2020-05-05
101
281
اهواز
سلام مرسی جناب با یک فن رو میر کار و داخل خود ماینر ۴تا فن خودش
همه اسیک ها دماشون بالاس ؟ من برسی کردم ۴تا سنسور دما فقط به ۴تا اسیک وسله به اسیک های پشت سنسور دما اسیک های شماره
7/9/22/24
مطمئنی از اسیک هست ؟ من سفارش داذم سنسور دما دونه ای ۳۹۰ هزار تومن ۱۰عدد فعلا خریدم از تهران هنوز نرسیده بدستم
سلام. بله کنترل برد به دمای اسیک ها گیر میده که باید چک کنید کدوم اسیک ها دماشون توسط کنترل برد خونده میشود.
تعجب میکنم با یدونه فن تست میکنید! حتی هشبرد S9 هم برای تست با تستر به حداقل دو فن نیاز دارد!
بعید نیست از اسیک ها مجددا معیوب شده باشن یا قلع آب شده باشه موقع تست روی میز و پایه های دمای اسیک رو اتصال کوتاه کرده باشه.
فن های بیشتری استفاده کنید هشبرد 20 میلیونی رو با یدونه فن تست نمیکنند!

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
39
34
مشهد
سلام. بله کنترل برد به دمای اسیک ها گیر میده که باید چک کنید کدوم اسیک ها دماشون توسط کنترل برد خونده میشود.
تعجب میکنم با یدونه فن تست میکنید! حتی هشبرد S9 هم برای تست با تستر به حداقل دو فن نیاز دارد!
بعید نیست از اسیک ها مجددا معیوب شده باشن یا قلع آب شده باشه موقع تست روی میز و پایه های دمای اسیک رو اتصال کوتاه کرده باشه.
فن های بیشتری استفاده کنید هشبرد 20 میلیونی رو با یدونه فن تست نمیکنند!
سلام جناب مرسی از توجه شما حواسم به دمای هشتبرد هست اونقدر داغ نمیشه خیلی کم گرم میشه اسیک ها همه سالمن هر 30 تا
فقط موقعه ای کهن میخاد ماین کنه تو کرنل لاگ ماینر هم.ون ارور رو میده و ریست میشه عکسش فرستادم شماره تماس میدم لطفا واتس اپ پیام بدیم راهنمایی کنین درست کنم مشکلش حل بشه هزینه شو پرداخت میکنم 7 تا هشتبرد تی 17 دارم هر 7تاش همین مشکل رو داره
09350557300 واتس اپ تلگرام

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
39
34
مشهد
من هرچی گشتم تو اینترنت چیزی پیدا نکردم راجب این مشکل فقط شنیدم فریمور هایی هست که رو کنترل برد نصب میشه دما رو دور میزنه و ماین میکنه

Erfan_Rv

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2020-05-05
101
281
اهواز
بله میتونین فریمور رو هم عوض کنین ولی باید کنترل برد ها باشه و بعد از اون هم به کد ادیتور نیاز دارید.

بالا