آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: معرفی یک فلزیاب برای کشف دفینه ها

mohammadjana

کاربر
2021-11-14
63
31
سلام اساتید محترم من واقعا خسته شدم از بس تو این انجمنها گشتم آخرش نتونستم یک مدار کی همه قبولش داشته باشن پیدا بکنم براهمین این درخواست رو دارم من نیمه حرفه ای در الکترونیک دنبال یک مدار فلزیاب هستم بالای سه تا چهار متر عمق واقعی زیر خاک رو بزنه دیجیتال و تصویری نباشه چون هم سخت میشه ساختش برام هم هزینه اش بالا میره هر کدام از اساتید مداری که بنظرشون بدرد من میخوره رو کامل برام بزارن مثل نقشه نام کامل قطعات و pcb مدار
واقعا ممنون سپاسگزارتان میشوم

jamshed2

کاربر
2011-12-16
4
2
بهترین مدار یه دسته چوب و یه دونه بیل ...سر هم کن برو کشاورزی و محصول رو از روی زمین بگیر و خدارو شکر کن

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
باسلام
بزرگواربیل وکلنگ اززیرزمین نون درنمیاره فکرخوبه که نون درمیاره شمااب روتوی این چندسال خشکسالی پیداکن بیل زدن زمینش بامن.
این دوستمون که دنبال دستگاهه حتماجایی روهم سراغ داره وگرنه این کارهابدون دلیل خاص ،بغیرازتباهی عمرچیزدیگه ای ارمغان نداره.
اماشماکه میخواهی خودت دستگاهی روبسازی بهتره که فلزیاب فلزجوروبسازی البته باقطعات اصلی وگرنه کارایی لازم رونداره ،فلزیاب لامینوس یاTL12000ویامدلهای دیگه ۱۲رگولاتوره روهم بسازی بدنیست اماهمشون به سفال حساسه وبایدکمی تجربه عملی بدست بیاری.

بالا