آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمای عیب یابی هشبرد های ماینر S9j

milani1387

کاربر
2015-04-14
30
9
این حالت رو من بیشتر تو لحیم سردی چیپ ها دیدم.. بیشتر هشبردهایی که تو روغن کا کردند چنین مشکلی دارند...

milani1387

کاربر
2015-04-14
30
9
داخل لاگ شما چیپ خراب را می نویسه..
ولی فرق تستر با کنترل برد معمولی اینه که شما با تستر در عرض چند ثانیه می تونید بارها تست کنید و نتیجه را مشاهده کنید ولی لاگ باید وقت بگذره و بالا بیاد یکم برا تعمیرکار به صرفه نیست......... اصلا
در ثانی
کنترل برد برا چند ثانیه هشبرد خراب را فعال می کنه بعد غیرفعالش می کنه
در حالی که در تستر برا یک دقیقه حدودا هشبردسیگنالهاش باز میشه و می تونی بگردی و روش کار کنی

Nimashafaati

کاربر vip
کاربر
2022-04-20
6
1
سلام
وقت بخیر
چطوری میشه بدون تستر و از روی log
چیپ خراب روی هشبرد رو تشخیص داد
نحوه شمارش چیپ ها روی هشبرد چجوریه؟

شما اول باید از ورودی ولتاژ رگلاتور اول مطمعن بشی بعد سیگنال clk رو چک کنی ببینی کجا قطع میشه بعد ri رو از ته به اپل برسی کنی ببینی کجا قطعی داره

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
257
208
بچه ها چطوری میتونم داخل سایت سوال طرح کنم؟

سلام. اول وارد صفحه ای بشو که مبحث مورد سوال شماست. مثلا اگه سوالتون در مورد هشتبرد هست،باید در انجمن وارد بخش هشتبرد بشی و همون بالا نوشته ارسال موضوع جدید.با کلیک روی این گزینه و طرح سوال و پر کردن کادرها، گزینه ارسال رو میزنید تا سوالتون در انجمن ثبت بشه. در بخش های تخصصی حتما باید علاوه بر ثبت نام هزینه اشتراک در سایت رو پرداخت کرده باشید. موفق باشی

zahra hadi

کاربر vip
کاربر
2022-09-20
4
0
37
سلام من دوره تغمیرات تخصصی ماینر گذروندم.در حال حاضر هم دارم کار میکنم.حاضرم اطلاعات و نکاتی که بدون شک و صد در صد میتونید با اونها هشبردهای s9 را تعمیر کنید را با هزینه کم تقدیمتون کنم.به همراه آموزش تستر و ساختش.و همه مشکلاتی که الان میخوندم را میتونید جواب بگیرید

farid abedi

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2006-10-02
100
433
سلام اگه یه چیپ خراب باشه و اونو از مدار خارج کنیم چطوری میشه بدون جایگزین کردن چیپ هشبرد رو راه انداخت

quietman

کاربر vip
کاربر
2022-07-01
8
0
چیپستها سری هستن و با خارج کردن یکی باقی قطع میشه

بالا