آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فایل فلش آی سی nand ماینر بیت مین s11

Hasanbashiri

کاربر
2021-12-25
47
16
سلام بر اساتید بزرگوار
فایل فلش آی سی nand ماینر s11 را می خواستم ...
لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه می توانم آی سی nand کنترل برد ماینر s11 را فلش کنم و برای این کار به چه وسایلی نیاز هست ؟
آیا پروگرامر خاصی می خواهد و نیاز به جدا سازی قطعه دارد ؟
ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید ...

آخرین ویرایش:

Shayan.ameli

کاربر vip
کاربر
2015-10-21
57
28
سلام من فایل nand سالمش رو میتونم تقدیمتون کنم حدود 260 مگابایت حج داره باید نند رو از روی برد بردارین و داخل پروگرامر tnm بزارین و پروگرام کنین مشکلتون تظمینی حل میشه
کد nand هم 29f2g08abae هستش
موفق باشید
شایان

Hasanbashiri

کاربر
2021-12-25
47
16
سلام من فایل nand سالمش رو میتونم تقدیمتون کنم حدود 260 مگابایت حج داره باید نند رو از روی برد بردارین و داخل پروگرامر tnm بزارین و پروگرام کنین مشکلتون تظمینی حل میشه
کد nand هم 29f2g08abae هستش
موفق باشید
شایان

خیلی ممنون می شم اگر بتونید کمکم کنید
این پروگرامر tnm فقط به درد s11 می خوره یا برای تمام ماینر ها جواب می ده ؟
باز هم سپاس بابت راهنمایی و لطفتون

Shayan.ameli

کاربر vip
کاربر
2015-10-21
57
28
بزرگوار tnm همه ی ماینر ها یا حتی ic های دیگه رو هم میتونه راحت پروگرام کنه فقط زیف های مختلف برای آی سی های مختلف داره حتی با این نوع پروگرامرر و یه مدل زیف خاص میشه ecu خودرو را هم ریمپ کرد

Hasanbashiri

کاربر
2021-12-25
47
16
بزرگوار tnm همه ی ماینر ها یا حتی ic های دیگه رو هم میتونه راحت پروگرام کنه فقط زیف های مختلف برای آی سی های مختلف داره حتی با این نوع پروگرامرر و یه مدل زیف خاص میشه ecu خودرو را هم ریمپ کرد

الان نگاه کردم دیدم چندتا مدل داره
کدومش رو پیشنهاد می دید بزرگوار ؟

N.badfar

کاربر
2021-12-25
113
54
فک میکنم tnm5000 اوکی باشه واسه ماینر
حالا اگه میخوای از دوستان تعمیرکار دیگه هم سوال کن ببین tnm5000 چجوره بعد بخر

Shayan.ameli

کاربر vip
کاربر
2015-10-21
57
28
قربان فایل NAND با فایل های آپدیت که روی سایت بیتمین هستش تفاوت داره اون فایل های آپدیت دانگرید حدود۴۰ مگابایت حجم دارن ولی فایل NAND حدود ۲۶۰ مگابایت حجم داره و اصلا روی سایت ها نیست
ولی اگه خاستین پیام بدین من می‌فرستم واستون

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
قربان فایل NAND با فایل های آپدیت که روی سایت بیتمین هستش تفاوت داره اون فایل های آپدیت دانگرید حدود۴۰ مگابایت حجم دارن ولی فایل NAND حدود ۲۶۰ مگابایت حجم داره و اصلا روی سایت ها نیست
ولی اگه خاستین پیام بدین من می‌فرستم واستون

سلام دوست عزیز لطف کنید توی انجمن آپلود کنید تا اگر در آینده کس دیگه ای مشکل داشت بتونه استفاده کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Zirnevis

Shayan.ameli

کاربر vip
کاربر
2015-10-21
57
28
دوست عزیز حجم فایل nand برای هر دستگاه و هر مدل برد کنترل متفاوته و حدود 260 مگابایت هر مدلشه...چطور بزارم اخه

بالا