آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

به چه صورتی از ایسی ناند الجی با rt809 بکاپ بگیریم

عبدل عرب

کاربر
2014-08-09
120
205
كاشان
یک سوال
با این مشکل برخورد نکردین با پروگرام rt

ایسی ناند الجی هر مدل برای نمونه مدل 42ls3400
یا سری lf
از برد سالم بکاپ میگیرم روی ایسی نو
رایت میکنم
ولی جواب نمیده

روی سری ایسی 27 میخوام پروگرام کنم
ولی ایسی درست پروگرام نمیشه
ایسی حتی 1عدد هم بلوک خراب نداره
موقع بکاپ
گرفتن باید ب نکته ای توجه کرد
یا
موقع رایت
با ناند سام مشکلی ندارم درست پروگرام میشه

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
اینطور متوجه شدم که بطور صیحیح پروگرامر میشود و وریفای هم درست است ولی روی برد جواب نمیدهد
اگر اینطور باشد دو حالت دارد یا ID کد ای سی ناند در برنامه قید شده که باید حتما همان فلش خودش باشد یا جریان پایه های فلش جایگزین فرق میکند
متاسفانه من RT ندارم و تجربه ای هم ندارم

kazempoor92

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2014-02-23
215
548
شهرضا-اصفهان
یک سوال
با این مشکل برخورد نکردین با پروگرام rt

ایسی ناند الجی هر مدل برای نمونه مدل 42ls3400
یا سری lf
از برد سالم بکاپ میگیرم روی ایسی نو
رایت میکنم
ولی جواب نمیده

روی سری ایسی 27 میخوام پروگرام کنم
ولی ایسی درست پروگرام نمیشه
ایسی حتی 1عدد هم بلوک خراب نداره
موقع بکاپ
گرفتن باید ب نکته ای توجه کرد
یا
موقع رایت
با ناند سام مشکلی ندارم درست پروگرام میشه

سلام قبل از هرکاری پروگرامر رو آپدیت کنید من با ناند پخش ماشینها مشکل داشتم با آپدیت مشکلم حل شد،
هرچند rt باناند در کل مشکل دارد.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
درود بر دوستان

بهترین سوکت برای پروگرام آی سی های ناند با سوکت TSOP48 سوکت Xeltek TSOP48 هست که جناب زارع دارند .

هم به TNM 5000 و TNM 7000 میخوره و هم به RT809H و علاوه بر اون آی سی فیت داخلش میشینه و راحت Read و Write میشه ... قیمتش هم نسبت به سوکت های TNM مناسب تره ...

خبری از خطا هنگام پروگرام نیست و هنگام خواندن آی سی هم به راحتی و بدون خطا خوانده خواهد شد .

https://www.amiricshop.ir/product-2407-Xeltek-TSOP48-SA247.html

من خودم استفاده می کنم و توصیه می کنم اگر قصد خرید دارید حتما این مدل را انتخاب کنید .

با سپاس فراوان

derikvand

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-20
128
876
سلام بنده ازاین دومدل استفاده میکنم تاحالا مشکلی نداشتم یکی مبدلی که همراه دستگاه بود ویکی که مال tnm5000میباشد فقط گوشه پایینی مبدل 5000را بریدم تا راحت بر روی rtقرار بگیرد ۲۰۲۲۰۱۰۳_۲۱۳۵۵۱.jpg۲۰۲۲۰۱۰۳_۲۱۳۶۰۱.jpg۲۰۲۲۰۱۰۳_۲۱۳۶۱۵.jpg۲۰۲۲۰۱۰۳_۲۱۳۷۰۱.jpg

derikvand

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-20
128
876
این نکته را هم اضافه کنم بنده پایهای ای سی را زیر لوپ دقیق با تیغ جراحی تمیز میکنم وشستشو میدهم تاحالا یک مورد هم نداشتم که نشه با rtپروگرام کنم

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,947
یه مطلب شاید بدرد تان بخورد بیشتر مواقع ای سی روی مبدل یا همان اداپتور می شیند و توی پروگرام یا پاک کردن دچار خطا شده شاید یالا8سال بشودبعد از اینکه یور استار 9700 رو بازنشست کردم این مشکل ای سی 4620 اسم نبرم برای همه اشنا هست موقع فلاش کردن این اتفاقات می افتاد که با استفاده از سوهان ناخن به ملایمت روی 48 پای ای سی فلاش چند دور سوهان می کشیدم و بدون هیچ خطایی پروگرام انجام می دادم الان هم این کار برام عادت شده قبل از اینکه به دستم پروگرامر برسد از یورو استار به عنوان پرو گرامر استفاده می کردم چه عذابی بود الانه دیگه راحت و اسوده . یه کم حاشیه رفتم ببخشید قدر پروگرامراتون رو هم بدونید

derikvand

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-20
128
876
درضمن اگر با pc کار میکنید پاور آن را چک کنید که جریان لازم را ارایه دهد اکثر پاورهای کامپیوتر جریان لازم را تولید نمیکنند بنده خودم چندتا عوض کردم آخر سر از یک پاور گرین استفاده میکنم عالی جواب میده

بالا