آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: فلزیاب ساده با برد واقعی بالای یکمتر داخل خاک

mohammadjana

کاربر
2021-11-14
63
31
سلام خدمت تمامی اساتید محترم بنده نیازمند کمک شما هستم واقعا خسته شدم چند ماهه تو سایتها دنبال یک فلزیاب با مشخصات زیر هستم اولا تصویری نباشه نیاز به فایل هگز و.. اینا نداشته باشه نقشه ساده با قطعات ارزان قیمت و براحتی پیدا بشه دوما نقشه واضح قطعات واضح مشخص باشن مدار چاپیش طوری باشه که راحت بشه تو سایت بزاریم که برام بسازن و مهمتر از همه واقعی قطعی زیر خاک بالای یک متر رو بزنه به همه نوع فلزی هم واکنش نشان بده اگه همچین مدار فلزیابی سراغ ممنون میشوم بهم معرفی بکنید

farzad55

کاربر vip
کاربر
2020-10-02
177
235
اصفهان
سلام خدمت تمامی اساتید محترم بنده نیازمند کمک شما هستم واقعا خسته شدم چند ماهه تو سایتها دنبال یک فلزیاب با مشخصات زیر هستم اولا تصویری نباشه نیاز به فایل هگز و.. اینا نداشته باشه نقشه ساده با قطعات ارزان قیمت و براحتی پیدا بشه دوما نقشه واضح قطعات واضح مشخص باشن مدار چاپیش طوری باشه که راحت بشه تو سایت بزاریم که برام بسازن و مهمتر از همه واقعی قطعی زیر خاک بالای یک متر رو بزنه به همه نوع فلزی هم واکنش نشان بده اگه همچین مدار فلزیابی سراغ ممنون میشوم بهم معرفی بکنید

سلام دوست عزیز.
اگر تفکیک مهم نباشد و همچنین ساختار میکروکنترل هم نداشته باشد به اصطلاح آنالوگ باشد و تمامی آنچه گفتید بالوپ بزرگ امکان پذیر است مثلا 1*1 متر فلزیاب پالسی گری یا ایگل نقشه اش هم به راحتی تو همین انجمن یا سایر سایت ها موجوده.اما نکته اینجاست که دانش ساخت و ابزار لازم برای ساخت و کالیبره کردن آن را دارد؟
موفق باشید

mohammadjana

کاربر
2021-11-14
63
31
سلام دوست عزیز.
اگر تفکیک مهم نباشد و همچنین ساختار میکروکنترل هم نداشته باشد به اصطلاح آنالوگ باشد و تمامی آنچه گفتید بالوپ بزرگ امکان پذیر است مثلا 1*1 متر فلزیاب پالسی گری یا ایگل نقشه اش هم به راحتی تو همین انجمن یا سایر سایت ها موجوده.اما نکته اینجاست که دانش ساخت و ابزار لازم برای ساخت و کالیبره کردن آن را دارد؟
موفق باشید

سلام دوست عزیز میتونم بسازم و منظور از کالیبره کردن چیه؟

farzad55

کاربر vip
کاربر
2020-10-02
177
235
اصفهان
سلام دوست عزیز میتونم بسازم و منظور از کالیبره کردن چیه؟

برای ساخت کویل نیاز دارید مقادیر را دقیق در بیاویرید یعنی مقدار ظرفیت سیم پیچ را بصورت صحیح انتخاب کنید تا بتوانید برد مناسب را از دستگاه بگیرید.اگر دسترسی به lc متر دارید مسئله حل است.تو انجمن دوستان مدار های خوب آنالوگ را زحمت کشیدند گذاشتند و ساختند میتوانی از آنها استفاده کنی .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007
بالا