آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سیم لحیم جایگزین آساهی

h.Khalilian

کاربر
2015-02-10
12
30
شیراز
قالبا سیم لحیم های توی ایران یا ساخت ایران هستند یا رولهای بزرگ وارد میشن و اینجا رو قرقره های کوچیک تر پیچیده میشن .
به نظر من اصلا به اسم سیم لحیم نگاه نکنید . فقط به کیفیت دقت کنید .

من خودم معمولا از هر برند با هر اسمی یا رنگی میخواد باشه یک مقدار کم بعضا یکی دو متر میگیرم تست میکنم خوب بود چنتا قرقره میگیرم .

باور کنید همون کیفیتی که مثال در آساهی مالزی یا مثال پروسکیت میبینید در قرقره های چاپ سگی هم هم کمو بیش پیدا میشه بلکه با قیمتی مناسب تر . فقط نیاز به تست هست

Ali1362860

کاربر vip
کاربر
2021-07-12
5
4
درود
سیم لحیمی بنام بهینکس در بازار مشهد هست که ساخت کارخانه ای اطراف مشهد است و مدعی است مواد را از مالزی میاورد و کیفیت محصول خوبست و....

بنده تست نکردم اما شاید گزینه خوبی باشد.

ضمنا مارک electroloy سنگاپور هم خوبست و چندسالی است استفاده میکنم.
اساهی سالهاست مشکوک است در ایران...
بدرود

سیم لحیم بهینکس عالیه من چند ساله استفاده میکنم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
درود
سیم لحیمی بنام بهینکس در بازار مشهد هست که ساخت کارخانه ای اطراف مشهد است و مدعی است مواد را از مالزی میاورد و کیفیت محصول خوبست و....

بدرود

با درود

سیم لحیم آساهی اصلی داخل بازار هست ولی قیمت بالایی داره :

من از سیم لحیم بهینکس استفاده کردم و کیفیت خوبی داره .

majid parsa

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-12-30
470
1,026
تهران
درود

بدرود
سلام
من چند وقته از همین مارک بهینکس استفاده میکنم.به آساهی اصلی نمیرسه ولی از قلعهایی که تو بازار هستن خیلی خیلی بهتره و اصلا قابل قیاس نیست.هم قیمت هم کیفیت.البته اگه خرابش نکنه و همین کیفیت باقی بمونه

technics

کاربر vip
vip
کاربر
2007-09-25
217
912
البرز
همکاران اگر سولدکس ترکیه ای پیدا کنند خیلی خوبه والا بهترین از نظر من در نوع ایرانی ژرف هستش

ebi4437

کاربر vip
کاربر
2021-06-22
33
39
24
درود بر عزیزان.
من یکی دوساله از قلع woller استفاده میکنم بنظرم بهتر از مارک های چینی و آساهی هست.هم کیفیت خوبی داره و هم مقرون بصرفه است.
موفق باشید.مشاهده فایل‌پیوست 184722
درود من هم woller خریدم قیمیت و کیغیت خوبی داره ولی الان که زدی سر هویه تا فردا صبح دود میکنه

saeed_9_12

کاربر vip
vip
کاربر
2009-11-06
10
14
سلام عزیزان
حالا کدومش از همه بهتره ومرغوب تره؟
من همزمان از سه مارک در دو قطر استفاده میکنم آساهی و بهینکس با قطر 0.8 و مکانیک با قطر 0.3. هر سه تا واقعا خوبن و فرق اونقدر زیادی با هم ندارن

بالا