آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: راهنمایی در خرید چوک های پاور سوئیچینگ و هدسینکها و قطعات پاور

mahmood13a65

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
223
152
37
خوی
با سلام خدمت همکاران محترم ، ی کاری میخوام انجام بدم و پاور تولید کنم و ی پاور نه قوی و نه ضعیف ، ی معمولی پیدا کنم و از روی اون کپی بردارم و منطقه خودمون تولید کنم.چون کارم تعمیر پاور هست میبینم همه پاورهای نعیوب رو جمع میکنن و تعمیر میکنن و با بدترین کیفیت ممکن به بازار میدن ، میخوام خودم تولید کنم و با کیفیت بهتر به بازار بدم تا از تعمیرات این پاورهای بی کیفیت بازار دست بردارم.الان از دوستان میخوام ی پاور معمولی خوب برام معرفی کنین و اینکه هدسینک ها و ترانس هارو از کجا میتونم عمده تهیه کنم.بقیه قطعات که بازار پر هست.فقط مشکلم پیدا کردن ترانس ها و هدسینک ها هست.ممنون میشم راهنماییم کنین.

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام هیتسینگ از این سایت میتونی تهیه کنی.
%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7-logo-1619381926.jpg

POOYANTAEMIR

کاربر vip
کاربر
2019-03-29
33
30
با سلام خدمت همکاران محترم ، ی کاری میخوام انجام بدم و پاور تولید کنم و ی پاور نه قوی و نه ضعیف ، ی معمولی پیدا کنم و از روی اون کپی بردارم و منطقه خودمون تولید کنم.چون کارم تعمیر پاور هست میبینم همه پاورهای نعیوب رو جمع میکنن و تعمیر میکنن و با بدترین کیفیت ممکن به بازار میدن ، میخوام خودم تولید کنم و با کیفیت بهتر به بازار بدم تا از تعمیرات این پاورهای بی کیفیت بازار دست بردارم.الان از دوستان میخوام ی پاور معمولی خوب برام معرفی کنین و اینکه هدسینک ها و ترانس هارو از کجا میتونم عمده تهیه کنم.بقیه قطعات که بازار پر هست.فقط مشکلم پیدا کردن ترانس ها و هدسینک ها هست.ممنون میشم راهنماییم کنین.
ترانسها رو میتونی سفارش بدی جاهایی که ترانس و چوک و سلف میسازن براتون آماده کنن
یه محاسبه قیمت قطعات انجام و قیمت تموم شده انجام بدین
هزینه بازاریابی و حاشیه سود واسطه ها رو هم در نظر بگیرید
ساخت پاور صرفه اقتصادی نداره

بالا