آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در تراهش A1

shakhnary

کاربر
2013-02-24
2
0
با سلام
دستگاه هشتبردا کار میکنه
ولی هر کاری میکنم تراهش بیشتر 15 نمیزه
یه پاور دیگه هم روش گذاشتم بازم تغیری نکرد

پیوست‌ها

• 223.8 کیلوبایت بازدیدها: 128
  • 258.1 کیلوبایت بازدیدها: 127

ebi72kh

کاربر
2020-11-03
27
37
شهر سمنان
شما فریمور رو بروز کن و با پسورد yongyi بجای روت وارد شو دو تا گزینه برای تنطیم اضافه میشه با اونها فرکانس و ولتاژ رو تنظیم کن

farvahar94

کاربر
2011-08-09
7
4
شما فریمور رو بروز کن و با پسورد yongyi بجای روت وارد شو دو تا گزینه برای تنطیم اضافه میشه با اونها فرکانس و ولتاژ رو تنظیم کن
سلام. مهندس جان ممکنه بگید فریمور A1 رو از کجا دانلود کنیم که مطمئن باشه؟

m.m.l.fshfsh

کاربر
2021-12-05
1
0

سلام وقت بخیر a1 49 دارم بعداز بروز رسانی استخر viabtc ماینر قطع کانفینگ شد و دیگه ماینر اتصال به هیچ استخری نشد کانفینگ با روش های مختلف و ریست و.. کارهای دیگه که به ذهنم رسید امتحان کردم اما نشد فقط مونده آپدیت کنترل برد الان فایل آپدیت کنترل برد مخصوص این ماینر رو پیدا نمیکنم میشه شما کمکم کنید اگر هم میتونید از راه دور آپگرید کنید این شماره منه 09178007419 تماس بگیرید ممنون . اگر دوستان هم راهکاری یه ذهنشون رسید جبران میکنم رحمتشون رو مرسی

ebi72kh

کاربر
2020-11-03
27
37
شهر سمنان
سلام و خسته نباشید
مشکل کامفینک به ویا حل شده ولی فریمور و اتصال به هیچ استخری مربوط به عجله و عوص کردن فریمورهای مختلف هست که باید کمی صبور بود آخرین فریمور f1 رو اکثر سایتها دارن با pdf تنظیمات هست که باید بجای رمز روت yongyi بزنید و فرکانس و ولتاژ رو دستی تعییر بدین من سایت خاصی رو در نظر ندارم ولی از ۴ تا سایت مختلف گرفتم و مشکلی نداشت فقط پول بابت اون ندید که فقط رمز ورود رو عوض کردن و هیچ فرقی نداره

بالا