آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تکان خوردن شدید ماشین لباسشویی ال جی دایرکت درایو حتی در بار کم

mojtabav

کاربر vip
کاربر
2019-10-18
85
178
سلام بر همکاران گرامی
ماشین لباسشویی ال جیDD رو جهت بررسی برای من فرستاده اند که در موقع خشک کردن لباسها حتی دو تکه لباس هم تکان شدید میخوره و از سر جای خود جابجا می شه.
بنده این موارد رو چک کرده ام:
1-مساله تراز بودن که درست بود
2-تست کمک های زیر دیگ که بنده این طور تست میکنم :کمک رو تو دست میگیرم و میکشم که نباید شل بره و بیاد
اگر طریقه تستم اشتباهه دوستان به بنده گوشزد فرمایند
3- سه نظام رو هم چک کردم که نشکسته باشه فقط مساله بالانس رو نمیدونم چجوری تست کنم.
4- خرابی برد تاخو این مورد رو نمیدونم درسته که اگر تاخو مورد داشته باشه باعث ارزش بشه یا خیر.
5- بالبرینگ های دستگاه هم سالم هستند.
دوستان به غیر از موارد بالا و راهنمایی در مورد بحث آیا عیوب قطعاتی دیگری هم هست که باعث لرزش شدید بشه؟

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
462
287
با سلام دوست عزیز معمولا چند مورد باعث لرزش لباسشویی میشه که اول بلبرینگ می باشد و دوم کمک ها می باشد و سوم اگر سه نظام خراب و شکسته باشد که باید دیگ را باز کنی تا تشخیص بدی سالم است یا نه و چهارم هم خود درام لباسشویی هست که بعضی مواقع میتواند از بالانس خارج بشود

Hamedsadat

کاربر vip
کاربر
2016-12-18
129
126
سلام، دوست عزیز لطفا وزنه های تعادل را حتما چک کنید شل نباشند،
لاستیک دور درب هم بنظر من مهمه، چک کنید
درام رو از نظر تاب چک کنید
دراخر ایا خالی هم بشدت تکان میخوره؟ چون دو تکه لباس برای تست کافی نیست حداقل چند لباس لازمه مثلا با یک کاپشن یا لباس پشمی درام هرگز به تعادل نمیرسه

phoenix.99

کاربر vip
vip
کاربر
2023-01-23
26
10
مشهد
سلام وقت بخیر
کمک فنر ها رو اول چک کنید سپس فنر های متصل کننده دیگ به بدنه رو و در آخر شفت درام رو بررسی کنید احتمال تاب برداشتنش هست

2023-09-11
1
1
بابلسر
سلام بر همکاران گرامی
ماشین لباسشویی ال جیDD رو جهت بررسی برای من فرستاده اند که در موقع خشک کردن لباسها حتی دو تکه لباس هم تکان شدید میخوره و از سر جای خود جابجا می شه.
بنده این موارد رو چک کرده ام:
1-مساله تراز بودن که درست بود
2-تست کمک های زیر دیگ که بنده این طور تست میکنم :کمک رو تو دست میگیرم و میکشم که نباید شل بره و بیاد
اگر طریقه تستم اشتباهه دوستان به بنده گوشزد فرمایند
3- سه نظام رو هم چک کردم که نشکسته باشه فقط مساله بالانس رو نمیدونم چجوری تست کنم.
4- خرابی برد تاخو این مورد رو نمیدونم درسته که اگر تاخو مورد داشته باشه باعث ارزش بشه یا خیر.
5- بالبرینگ های دستگاه هم سالم هستند.
دوستان به غیر از موارد بالا و راهنمایی در مورد بحث آیا عیوب قطعاتی دیگری هم هست که باعث لرزش شدید بشه؟
سلام. اگه مشکل شما حل شده لطفا بفرمایید ایراد تکان های شدید چی بوده ، چون من هم همین مشکل رو دارم

بالا