آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

زوزه کشیدن پاور سورما 2500 وات

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام دوستان
پاور سورما خروجی نداشت ..تمامی خازن های خروجی 2200 میکرو 16 ولت باد کرده بودن ..همه را تعویض کردم و ولتاژ خروجی 12 کامل حتی بیشتر هم دارم ..ولی وقتی که به ماینر و یا روی بار وصل میکنم زوزه میکشه اما جریان و ولتاژ داره ولی زوزه و صدای بلند داره کسی علتش را میدونه ؟

i2015

کاربر
2020-10-31
89
62
سلام دوستان
پاور سورما خروجی نداشت ..تمامی خازن های خروجی 2200 میکرو 16 ولت باد کرده بودن ..همه را تعویض کردم و ولتاژ خروجی 12 کامل حتی بیشتر هم دارم ..ولی وقتی که به ماینر و یا روی بار وصل میکنم زوزه میکشه اما جریان و ولتاژ داره ولی زوزه و صدای بلند داره کسی علتش را میدونه ؟
سلام بنده در مورد پاور ماینر زیاد نمیدونم اما اصولا در پاورها (پاور کامپیوتر) معمولا صدا مربوط به ترانس هست یا کثیفی باعثش میشه و یا خازن های کوچک نزدیک ترانس که باید عوضشون کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA

hojat88

کاربر vip
کاربر
2013-02-01
123
181
سلام شما ببینید صدا دقیقا از کجاست،خازنهای فیلتر ،ترانس بزرگ یا خازن های خروجی.حتی ممکن از فن هم باشه

• Like

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام شما ببینید صدا دقیقا از کجاست،خازنهای فیلتر ،ترانس بزرگ یا خازن های خروجی.حتی ممکن از فن هم باشه
خازن ها را از نو چک میکنم ..ولی فن اصلا نداره و جدا کردم ..

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام بنده در مورد پاور ماینر زیاد نمیدونم اما اصولا در پاورها (پاور کامپیوتر) معمولا صدا مربوط به ترانس هست یا کثیفی باعثش میشه و یا خازن های کوچک نزدیک ترانس که باید عوضشون کنید
یعنی خازن معیوب هست که باعث تولید صدا در فلیتر یا چک ترانس میشه ؟

amirgoogle

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-12-17
317
336
Fars.Iran
بله به وفور اتفاق میوفته بیشتر هم خازن های کوچک نزدیک ترانس یا چوک هاست

• Like

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
البته هنوز خازن های کوچیک را بررسی نکردم ..اما این مشکل وقتی بیشتر میشه یعنی وقتی که بار بیشتری روی پاور میارم صداش خیلی بیشتر میشه ..جهت اطلاع عرض کردم

i2015

کاربر
2020-10-31
89
62
البته هنوز خازن های کوچیک را بررسی نکردم ..اما این مشکل وقتی بیشتر میشه یعنی وقتی که بار بیشتری روی پاور میارم صداش خیلی بیشتر میشه ..جهت اطلاع عرض کردم
اگر خازن ها رو عوض کردید (معمولا خازن کوچک با ولتاژ 50 ولت) صدا کم شد اما کاملا قطع نشد و پاور هم درست کار میکنه زیاد حساس نشید چون همونطور که گفتم به دلایلی مانند گرد و غبار این صدا بعد از مدتی کار کردن به وجود میاد که اگه زیاد نباشه خیلی مهم نیست.

• Like

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
خازنها همه تعویض و اوکی شد سپاس از دوستان همراهی کردن:eek:ok::eek:ok:

بالا