آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مشابه ایسی تغذیه sm8013c

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32
سلام خدمت اساتید محترم.یه ایفون تصویری برام اوردن ک

تغذیه پنل تصویری سوخته بود.ولتاژ تغذیه ک روی برد نوشته شده ۱۵ولت ۲ امپر میباشد.با تست قطعات متوجه سوختن دیود زنر ۲۴ ولت و مقاومت ۲۲ اهم شدم ک هر دو رو عوض کردم مشکل حل نشد با برسی بیشتر متوجه شدم ک سیم پیچ اوله چوک قطع میباشد ک وقتی چوک رو باز کردم متوجه شدم یه قسمت از سیم پیچ اتصال کرده و جدا شده ک ترمیمش کردم ولی بازم در خروجی ندارم.بقیه قطعا در تست اهمتر سالم هستند.فقط از ایسی تغذیه به شماره‌ی sm8013c مطمئن نیستم.در ضمن ماسفت 4n60 رو هم عوض کردم.به نظر شما ایسی مشکل داره؟؟؟ایا مشابهی برای این ایسی هست ک دم دست باشه؟؟مثلا از سری ایسی‌هایsd6830 تا sd6834 یا pn8136میشه جایگزین کرد البته با تغییر پایه ها. ۲۰۲۱۱۰۲۷_۰۲۲۳۴۹.jpg

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32
اونجا ک تو عکس علامت زدم جای زنر ۲۴ ولت و مقاومت ۲۲ اهم هست ک به جای زنر۲۴ ولت دو تا زنر ۱۲ ولت سری کردم گذاشتم‌ و به جای مقاومت ۲۲ اهم دوتا ۱۰ اهم سری کردم گذاشتم

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32

اره میدونم تو شهر خودمون گیرم نیومد .باید از سایت سفارش بدم ک طول میکشه تا برسه و مشتریم خیلی عجله داشت گفتم شاید بشه یه ایسی دیگه جایگزینش کرد ک سریعتر راه بیوفته

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
508
2,310
سلام خدمت اساتید محترم.یه ایفون تصویری برام اوردن ک

تغذیه پنل تصویری سوخته بود.ولتاژ تغذیه ک روی برد نوشته شده ۱۵ولت ۲ امپر میباشد.با تست قطعات متوجه سوختن دیود زنر ۲۴ ولت و مقاومت ۲۲ اهم شدم ک هر دو رو عوض کردم مشکل حل نشد با برسی بیشتر متوجه شدم ک سیم پیچ اوله چوک قطع میباشد ک وقتی چوک رو باز کردم متوجه شدم یه قسمت از سیم پیچ اتصال کرده و جدا شده ک ترمیمش کردم ولی بازم در خروجی ندارم.بقیه قطعا در تست اهمتر سالم هستند.فقط از ایسی تغذیه به شماره‌ی sm8013c مطمئن نیستم.در ضمن ماسفت 4n60 رو هم عوض کردم.به نظر شما ایسی مشکل داره؟؟؟ایا مشابهی برای این ایسی هست ک دم دست باشه؟؟مثلا از سری ایسی‌هایsd6830 تا sd6834 یا pn8136میشه جایگزین کرد البته با تغییر پایه ها.مشاهده فایل‌پیوست 180051

ای سی سوئیچینگ هست که ما سفت رو راه میندازه بهترین راه این بود که یه تغذیهکامل ایفون براش بزاری و تعمیر اون رو بزاری برای فرصت دیگه

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32
ای سی سوئیچینگ هست که ما سفت رو راه میندازه بهترین راه این بود که یه تغذیهکامل ایفون براش بزاری و تعمیر اون رو بزاری برای فرصت دیگه

برد تغذیه دارم ولی چوکش بزرگه تو پنل جا نمیشه.پنل ایفون ظریف و تخته.یه تغذیه میخواد ک مثل تغذیه خودت تخت باشه

abolhassan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2008-10-22
71
69
سلام یه مقاومت 1/5مگا دارای چند تا که تعمیر کردم آن هم اهم تغییر داده باید عوض بشه ولی اگه ماسفت رفته ای سی وان مقاومت گفتم هم سوخته مقاومت قهوه ای سبز سبز

Reza.jevan22

کاربر
2021-12-08
2
0
44
دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو با همین برد دارم .اما یه چیزی .چرا از طریق مقاومت 1.5 مگ ولتاژ به پایه vcc آیسی نمیرسه???? اصلا تو پایه آیسی ولتاژی ندارم و زنر 24 ولت میسوزه������

آخرین ویرایش:
بالا