آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن مادربرد jw-ph61a-usb3 بعد آپدیت بایوس

agh620

کاربر
2019-03-20
20
6
سلام وقت بخیر

من یه غلطی کردم و حدود یه هفته پیش به یه سایت فروش فایل بایوس اعتماد کردم و فایل بایوس مادربرد jw-ph61a-usb3 رو به امید اپدیت بودن فایل بایوس خریدم و بعد از خرید چون پروگرمر نداشتم با حالت داس فلش زدم روی مادربرد - بعد از فلش سیستم ریسیت کردم و کامپیوتر یه خاموش و روشن ریز میکرد و روشن نمیشد و این خاموش و روشن ریز همینجور تکرار میشد - البته بگم که احتمال میدم فایل به صورت کامل فلش نخورد و چیزی تو خط فرمان داس که successful بنویسه ندیدم و انگار نصف نیمه فلش خورد و از حالت فلش شدن در اومد

مادربرد بردم پیش یه تعمیرکار و اونم فایل بایوس من و اونی که خودش از ارشیو داشت و تنها فایل بایوسی که برای این مادربرد توی اینترنت هست رو با دستگاه پروگرمر فلش زد منتها مادربرد روشن میشه اما تصویر نمیده

من قبل از فلش زدن با حالت داس از بایوسی که با مادربرد کار میکرد و سالم بود با نرم افزار Universal BIOS Backup ToolKit بکاپ گرفتم - با پروگرمر بکاپ رو هم تست کردیم بازم تصویر نداد

فایلی که بکاپ گرفتم اسمش اینه
AmericanMegatrendsInc.-4.6.5

از دوستان کسی تجربه ای در این مورد داره؟ یا اگه تعمیر کار اطرافتون هست سوال کنید ببینید تجربه ای با این مدل مادربرد دارن؟

حیف بخوام به خاطر یه اپدیت بایوس کل مادربرد رو بندازم دور

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,667
176,766
iRanTK.iR
درود بر شما

تنها فایلی که بود ، ضمیمه شد .

اینو با فایلی که خریدید مقایسه کنید ، اگر تفاوت داشت بدید براتون با این فایل فلش کنند .

پیوست‌ها

agh620

کاربر
2019-03-20
20
6
درود بر شما

تنها فایلی که بود ، ضمیمه شد .

اینو با فایلی که خریدید مقایسه کنید ، اگر تفاوت داشت بدید براتون با این فایل فلش کنند .

درود - جناب برای دانلود فایل دسترسی ویژه انجمن لازمه - اگه میشه تو یه جای دیگه ای اپلود و ارسال کنید لینک رو

بالا