آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: کمک فوری در مورد مبدل های ۱۲ به ۲۲۰ ولت

نیما جان

کاربر vip
کاربر
2015-06-01
81
62
فارس
درود بر همه اساتید و همکاران گرامی اگر امکان داره شماره igbt های مصرفی در ورودی و یا خروجی مبدل های نوع خارجی که اکثر شماره های انها مخدوش یا سنگ می‌زنند عنوان کنید مثلا از چه شماره استفاده کنیم که بهتر باشه یک igbt که بشود در ورودی استفاده کرد یا در خروجی لطفا عنوان کنید

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,223
اراک...
درود بر همه اساتید و همکاران گرامی اگر امکان داره شماره igbt های مصرفی در ورودی و یا خروجی مبدل های نوع خارجی که اکثر شماره های انها مخدوش یا سنگ می‌زنند عنوان کنید مثلا از چه شماره استفاده کنیم که بهتر باشه یک igbt که بشود در ورودی استفاده کرد یا در خروجی لطفا عنوان کنید

سلام....ورودی ماسفت irf3205. .....خروجی ماسفت irf740....تا 1000 وات

نیما جان

کاربر vip
کاربر
2015-06-01
81
62
فارس
تشکر از پاسخ خوب شما
ولی این موارد شامل ماسفت می‌شود
منظور من igbt بود
اگر امکان هست عنوان کنید
چون مدار درایور ماسفت و igbt متفاوت است و باعث سریع داغ شدن و سوختن ماسفت می‌شود
سپاس

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,223
اراک...
تشکر از پاسخ خوب شما
ولی این موارد شامل ماسفت می‌شود
منظور من igbt بود
اگر امکان هست عنوان کنید
چون مدار درایور ماسفت و igbt متفاوت است و باعث سریع داغ شدن و سوختن ماسفت می‌شود
سپاس

روی برد نوشته igbt ولی همشون از ماسفت استفاده میکنن...کافیه یکی از قطعات که سالمه رو با تستر قطعات تست کنی تا مطمئن بشی..

نیما جان

کاربر vip
کاربر
2015-06-01
81
62
فارس
درود بر شما
یک مبدل خارجی مدل هزار وات بود موارد وردی irf3205 گذاشتم برای یک لحظه تست کردم خروجی قطع و وصل میشد و ماسفت داغ می‌کرد با برسی کل مدار موردی مشاهده نشد تا امروز از igbt20n60 استفاده کردم مشکل به طور کامل رفع شد حتی بدون ذره ای تلفات یا حرارت
در هر صورت ممنونم از پاسخ شما

بالا