آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مقدار اهم مقاومت سوخته در لامپ شارژی مدل LED-720

smakamy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
528
1,247
دوستان ‌محترم

برد مربوط به لامپ شارژی است دوتا مقاومت سوخته چند اهم میباشند

۲۰۲۱۱۰۰۳_۱۲۲۳۱۲.jpg

۲۰۲۱۱۰۰۳_۱۸۲۲۳۱.jpg

ممنون

آخرین ویرایش:

saleh1367

کاربر
2021-09-27
13
1
38
پاسخ : درخواست مقدار اهم مقاومت سدخته

بغل هر مقاومت نوشته شده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Masaebi68

نمیدونم

کاربر
2018-05-03
44
57
سلام
جفتشونو 1 کیلو بنداز درست میشه خازن 100میکرو هم ظاهرا ترکیده و احتمالا حداقل یکی از ترانزیستورات سوخته ،دیود قرمز رو هم چک کن ببین روشن میشه یا نه،باتریا که خراب بشن اینطور میشه

TXFOX

کاربر
2023-04-03
1
0
قوچان
ببخشید بنده یاد ندارم با سایت کار کنم ولی لامپ اظتراری خونه ما کار نمی‌کرد بعد متوجه شدم وقتی به شارژ میزنی صدای اتصالی میومد بعد متوجه خازن ترکیده شدم گویا قبلا ترکیده بود و اتصال ورقه های داخل اون موجب اتصال کوتاه شده بوداز اونجایی که ورقه پلاستیکی روی خازن ها ذوب شده بود من نمیدونم خازن معادل برد لامپ اضطراری چنده میشه در این رابطه کمکم کنید

نمیدونم

کاربر
2018-05-03
44
57
سلام
خازن الکترولیتی معمولا 100 میکرو 35 ولت
حتما بجز اون خازن، قطعات دیگه سوختن چون باتری ها اگه خراب باشن ولتاژ یهویی بالا میره و...

mad71mad

کاربر
2008-07-09
1
1
سلام. ولتاژ لامپ اضطراری 720 چند است. میشه مستقیم به باتری ماشین وصل کرد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sadegh88
ببخشید بنده یاد ندارم با سایت کار کنم ولی لامپ اظتراری خونه ما کار نمی‌کرد بعد متوجه شدم وقتی به شارژ میزنی صدای اتصالی میومد بعد متوجه خازن ترکیده شدم گویا قبلا ترکیده بود و اتصال ورقه های داخل اون موجب اتصال کوتاه شده بوداز اونجایی که ورقه پلاستیکی روی خازن ها ذوب شده بود من نمیدونم خازن معادل برد لامپ اضطراری چنده میشه در این رابطه کمکم کنید

Ahoora1396

کاربر vip
کاربر
2022-02-18
94
114
سلام دوست عزیز
مقاومت سمت ال ای دی حدود ۳۳۰ اهم باشه درسته. برای محدود کردن جریان ال ای دی. البته با این وضعیت ال ای دی هم چک کنید ممکنه سوخته باشه.
مقاومت سمت ترانزیستورها هم برای محدود کردن جریان گیت اونهاست داخل دیتاشیت ترانزیستور مقاومت پیشنهادی برای گیت نوشته میشه معمولا.

FercHeliX

کاربر vip
کاربر
2015-11-07
123
57
سلام
لطفا اگه مقدار مقاومت رو پیدا کردای به من هم بگو و همچنین خازن الکترولیت
مقاومت R4 , خازن C3 (خازن الکترولیت کنار خازن پلیستر قرمز) هم ولتاژ هم مقدار
ممنون

بالا