آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست درمورد نحوه اپدیت کردن بایوس مادربورد فاکسکان

Hamid5566

کاربر
2019-01-05
31
27
سلام عزیزان
یه مادربورد فکسکان مدل A74ML-K دارم روشن میشد تصویر نمیداد.دقیقا یکی عینشو سالمشو داشتم گفتم ضرر نداره بذار ایسی بایوس سالم بذارم رو خرابه تست کنم. بعد تعویض مادربورد تصویر داد و بدون مشکل بالا اومد قبلا از یکی از تعمیرکاران شنیده بودم وقتی مادربورد تصویر میده ایسی بایوس دربیاری خرابه رو بذاری اپدیت میشه ولی متاسفانه اینکار کردم وقتی ریستارت میکنی دیگه تصویر نمیده تا دوباره ایسی سالم رو بذاری تا تصویر بده
دوستان گلم راهی هست این مشکل حل بشه ضمنا من پروگرامر و اینچیزا ندارم

شکل ایسی اینجوریه 8 پایه س
ممنونم
4640ab2a74e463fce32d1acddc2ff259

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,956
کار غیر حرفه ای انجام میدهید که در حالت روشن ای سی فلش را تعویض میکنید امکان دارد سالم را هم خراب کنید بدهید کسی که پروگرامر دارد از سالمه کپی بگیرد .

روش پایین را اصلا پیشنهاد نمیکنم
برید در سایت خودش ببینید نرم افزار اپدیت بایاس در حالت ویندوز هست اگر بود فریمور را دانلود کنید و با ای سی بایاس خراب کامپیوتر را اپدیت کنید

آخرین ویرایش:

Hamid5566

کاربر
2019-01-05
31
27
کار غیر حرفی انجام میدهید که در حالت روشن ای سی فلش را تعویض میکنید امکان دارد سالم را هم خراب کنید بدهید کسی که پروگرامر دارد از سالمه گپی بگیرد .

برید در سایت خودش ببینید نرم افزار اپدیت بایاس در حالت ویندوز هست اگر بود فریمور را دانلود کنید و با ای سی بایاس خراب کامپیوتر را اپدیت کنید

ممنون از توجهتون

Hamid5566

کاربر
2019-01-05
31
27
کار غیر حرفه ای انجام میدهید که در حالت روشن ای سی فلش را تعویض میکنید امکان دارد سالم را هم خراب کنید بدهید کسی که پروگرامر دارد از سالمه کپی بگیرد .

بنظرتون امکان سوختن این ایسی هست یا با کپی بایوس حل میشه
اگه سوخته باشه نمونش تو بازار گیر میاد

بالا