آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشكل پروتكت پاور گرين GP585B

zizu.zmr

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2011-09-30
227
466
قم
درود دوست عزیز اول باید ببینی کدوم ولتاژ جریان کشی داره بنده برای این عیبها روشی دارم که در اختیار همه اساتید میزارم شما یه منبع تغذیه روی ۲ولت و جریان ۲ امپر بزارید از خروجی پاور به هر کدوم از سیمهای ۵ و ۳.۳ و ۱۲و منفی ۱۲ ولتاژ اعمال کنین هر کدوم از قسمتها که جریان کشید همون قسمت خرابه راحت میتونین پیداش کنین نکته پاور روشن نباشه در حالت خاموش این کارو انجام دهید .ولتاژ جدا گانه تاکید میکنم به هر کروم از خروجیها بدین

درود بر شما

پاوری دارم که کاملا از نظر ظاهری سالم هست و تمامی ولتاژها درست هستند. مشکل این هست که وقتی به خروجی یک بار 60 وات مثل چراغ خودرو یا هر مصرف کننده ی دیگری رو که وصل میکنم ( به خروجی 12 ولت) پاور پروتکت میکنه و خاموش میشه ( البته لازم هست عرض کنم ولتاژ خط 12 روی 12.02 هست. وقتی فن پاور رو از مدار خارج میکنم ولتاژ روی 12.22 میاد. این مقدار افت به خاطر یک فن کمی عجیبه)

مطابق فرمایش شما به خروجی ها تک تک ولتاژ 2 ولت رو اِعمال کردم. خط منفی 5 ولت (سیم سفید ) 1.6 امپر جریان میکشه و خط منفی 12 (سیم آبی) 0.6 آمپر جریان میکشه. باقی سیم ها یا جریانی نمایش نمیده یا در حد 0.02 تا 0.05 آمپر جریان کشی دارند. بنظرتون مشکل از کجاست؟

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا