آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

یه بار قوی برا تست پاور ماینر بعد تعمیر

z.mehdi45

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2021-08-03
50
107
32
سلام همکاران عزیز.
برای تست پاورها بعد تعمیر نیاز به یه بار دارم غیر از خود ماینر
.
۱۲ ولت باشه و ۱۵۰۰ وات بکشه از پاور.
چیزی به ذهنم نمیرسه و به پیشنهادتون نیاز دارم.

heical

کاربر
2011-05-13
306
531
از تعدادی لامپ خودرو که البته قاعدتا برای 1500 وات تعدادشون زیاد میشه. یا به نظرم از یک المنت هم بشه استفاده کرد به عنوان بار اهمی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: تاج

vahid.azmi

کاربر vip
کاربر
2016-10-03
55
49
اگه اینورتور داشته باشی میتونی تبدیل کنی ۲۲۰ و دیگه ....
ولی هزینت زیاد میشه ، بهترین راه حل چراغ ماشین هست ، حسابش کن چند تا میخاد راحت موازی کن ... هر چقدر کردی تقسیم کن کلید بزار مثلا اگه پاورت ۲۰۰۰ واته هر ۵۰۰ تا کلید بزار بفهمی ممکنه توی ۱۵۰۰ یه مشکلی براش پیش بیاد که توی رنج پایین پیش نیاد ،،،

موفق باشی

saman5949

کاربر
2018-01-02
67
66
سلام همکاران عزیز.
برای تست پاورها بعد تعمیر نیاز به یه بار دارم غیر از خود ماینر
.
۱۲ ولت باشه و ۱۵۰۰ وات بکشه از پاور.
چیزی به ذهنم نمیرسه و به پیشنهادتون نیاز دارم.

با سلام
شما یک یا دو لامپ 90 وات h4 همون ماشینی اگه دو کنتاکتش رو روشن کنی هر کدوم 10 امپر میکشه زمانی که و وصل میکنی به پاور دقت کن ولتاژ هیچ تغیری نکنه نهایت فقط 1 صدم اگه تغیر کرد بدون فیدبکت خرابه و زیر بار کم میاره

z.mehdi45

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2021-08-03
50
107
32
با سلام
شما یک یا دو لامپ 90 وات h4 همون ماشینی اگه دو کنتاکتش رو روشن کنی هر کدوم 10 امپر میکشه زمانی که و وصل میکنی به پاور دقت کن ولتاژ هیچ تغیری نکنه نهایت فقط 1 صدم اگه تغیر کرد بدون فیدبکت خرابه و زیر بار کم میاره

سلام.دوست عزیز ۶ تا لامپ ۱۰۰ گذاشتم ولی فایده نداره و تو کارگاه اوکی هست ولی زیر بار بعد از یک ساعت یا نیم ساعت پاور یه عیب پیدا میکنه.البته فقط درصد کمی از پاورها.
الان میخوام دوازده تا بزارم تو یه باکس کوچیک و هر دو طرف رو فن بزارم مثل خود ماینر .

saman5949

کاربر
2018-01-02
67
66
سلام.دوست عزیز ۶ تا لامپ ۱۰۰ گذاشتم ولی فایده نداره و تو کارگاه اوکی هست ولی زیر بار بعد از یک ساعت یا نیم ساعت پاور یه عیب پیدا میکنه.البته فقط درصد کمی از پاورها.
الان میخوام دوازده تا بزارم تو یه باکس کوچیک و هر دو طرف رو فن بزارم مثل خود ماینر .

دقت به حرفم نکردین اصلا . شما زمانی که به خروجی لامپ وصل میکنین ولتاژ خروجی پایین میاد؟ اصلا نباید بیاد حتی 2 صدم . اگه نمیاد مشکل فیدبک نیست و میتونه از گرم کردن مدار باشه

z.mehdi45

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
کاربر
2021-08-03
50
107
32
منظورتون رو متوجه شدم.مشکل من پایین اومدن ولتاژ نبود.مشکل خرابی فت ها بعد از چند ساعت کار کردن بود.
الان ۱۲ تا لامپ دو کانت زدم تو باکس مشکلم حل شد.یه فن هم روشونه

بالا