آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: Super pulsvlf pro

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
سلام دوستان
توی یکی ازسایتهای ایرانی به کیت فلزیاب فوق برخوردم که برای فروش گذاشته بودندچیزهای جالبی درموردش عنوان شده بودتنظیم فرکانس،گین،دیلی و...بالانس اتوماتیک وقابلیت استفاده ازلوپ زوجی وتکی تفکیک۸۰٪بدون خطاالبته این قسمت منظورشون چی بودمتوجه نشدم شایدبتونه خودفلزهم مشخص کنه!عمق مفید۶مترو...البته کارکردش رومشابه فلزیابهای lorenzوgpxعنوان کرده بودظاهربردهم کاملاانالوگ بنظرمیرسه وازمیکرواستفاده نکرده
خواستم بپرسم کسی ازدوستان کیتش روتهیه کرده یا بااین فلزیاب کارکرده که تجربیاتشوعنوان کنه

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام دوستان
توی یکی ازسایتهای ایرانی به کیت فلزیاب فوق برخوردم که برای فروش گذاشته بودندچیزهای جالبی درموردش عنوان شده بودتنظیم فرکانس،گین،دیلی و...بالانس اتوماتیک وقابلیت استفاده ازلوپ زوجی وتکی تفکیک۸۰٪بدون خطاالبته این قسمت منظورشون چی بودمتوجه نشدم شایدبتونه خودفلزهم مشخص کنه!عمق مفید۶مترو...البته کارکردش رومشابه فلزیابهای lorenzوgpxعنوان کرده بودظاهربردهم کاملاانالوگ بنظرمیرسه وازمیکرواستفاده نکرده
خواستم بپرسم کسی ازدوستان کیتش روتهیه کرده یا بااین فلزیاب کارکرده که تجربیاتشوعنوان کنه
سلام
تصویری از برد دستگاه یا خود دستگاه بذارید .
حتما pi هست و یکی از برد هایی که تو وب هست رو دستکاری کرده

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
فقط یک عکس ازش درسایت مربوطه دیدم اپلودمیکنم اابته اگه بتونم
ضمنابدلیل قطع مکرراینترنت متاسفانه سه عنوان موضوعی ازاین مطلب ایجادشده که ازمدیران مربوطه خواهش میکنم دوتای دیگه روحذف کنن
1877-98fe-photo-2020-12-12-17-03-10.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Iranhawks

Iranhawks

کاربر
2018-10-28
14
6
42
تهران
سلام دوست عزیز من این مدار رو دارم البته بصورت کامل هستش تنها دستگاهی ‌که دست سازه ولی من اطلاع دارم که باهاش به نتیجه رسیدنبه دلایلی افتاده دست کسی که هر بلایی تونسته سرش آورده و الان واسه تعمیر و راه اندازی پیش بنده آوردنخواستی عکس و مشخصات ر ببینی داخل انجمن مدار فلزیاب هایک پست بنام مهندسی معکوس مدار درست شده توسط بنده میتونی ببینی

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
فقط یک عکس ازش درسایت مربوطه دیدم اپلودمیکنم اابته اگه بتونم
ضمنابدلیل قطع مکرراینترنت متاسفانه سه عنوان موضوعی ازاین مطلب ایجادشده که ازمدیران مربوطه خواهش میکنم دوتای دیگه روحذف کنن
1877-98fe-photo-2020-12-12-17-03-10.jpg

سلام
احتمالا دوتا دستگاه رو روی یک برد طراحی کردن . اینطوری نمیشه تشخیص داد شماره ای سی ها هم معلوم نیست

بالا