آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن صدا در خروجي امپلي فاير ام بي اكوستيك

arash 1364

کاربر vip
کاربر
2018-05-26
201
139
سلام مجدد رفیق
ولتاژ گیری به این صورت نیست رفیق که شما فقط ولتاژ هارو بگیرید... باید با استفاده از ولتاژ گیری سالم بودن قطعه رو مشخص کنید که این به کنار...
رفیق شما ی کار ساده انجام بده
ولوم های گین آمپ رو تا ته ببند... بعد یک بلنگو و یا یک هندزفری خراب که بلندگوی اون سالم هست بردار... 2 سر سیم های هندزفری رو به پراب متصل کن و هندزفری رو داخل گوشت بزار.... آمپ رو روشن کن و به اون وروودی صدا بده در قسمت اولیه مدار یکی یکی خازن هارو با پرابت متصل کن اگر صدا به گوشت رسید اون قسمت سالمه و اگر صدا به گوشت نرسید اون قسمت معیوب
اینو هم بگم که به هر 4 کاناله وروودی صدات باید ورودی بدی و این تست رو انجام بدی
موفق باشی
سلام مجدد خدمت شما
طبق فرموده ي شما من تمام ايسي هاي ٨ پايه ورودي رو عوض كردم و مشكل حل شد اما الان يك مشكل ديگه هست كه وقتي كليد تعيين وضعيت در حالت full و lpf هست درست كار ميكنه و وقتي كليد رو حالت hpf قرار ميدم تو خروجي ١٢ ولت برق داريم،لازم به ذكره كه كليد و ولوم gain رو عوض كردم

mamad_kh.f.n

کاربر
2021-07-10
31
62
23
شهرضا اصفهان
سلام مجدد خدمت شما
طبق فرموده ي شما من تمام ايسي هاي ٨ پايه ورودي رو عوض كردم و مشكل حل شد اما الان يك مشكل ديگه هست كه وقتي كليد تعيين وضعيت در حالت full و lpf هست درست كار ميكنه و وقتي كليد رو حالت hpf قرار ميدم تو خروجي ١٢ ولت برق داريم،لازم به ذكره كه كليد و ولوم gain رو عوض كردم

سلام مجدد
خب رفیق فرض رو بر این میگیریم که تقویت کننده اولیه مدار شما خراب بوده
و با عوض کردن آی سی ها شما مشکل اولیه مدار حل شده
اما این نکته رو در نظر نگرفتید که علت سوختن آی سی خراب بودن یکی از المان های تقویت کننده اولیه مدار هست... که ممکنه شما با این کارتون آی سی های نو رو هم بسوزونید
شما بعد از پیدا کردن خرابیتون باید تمام المان های مربوط به قطعه خرابتون رو چک کنید تا از سلامت اونها مطمعن و بعد از اون قطعه سالم رو جایگزین کنید
ضمنا تعمیر با تعویض قطعات روشی بسیار پر دردسر و پر خرجه..که پیشنهاد میکنم شما بجای این روش با مولتی متر ابتدا قطعاتتون رو تست و بررسی کنید
مچکرم ... روزتون خوش

arash 1364

کاربر vip
کاربر
2018-05-26
201
139
سلام مجدد
خب رفیق فرض رو بر این میگیریم که تقویت کننده اولیه مدار شما خراب بوده
و با عوض کردن آی سی ها شما مشکل اولیه مدار حل شده
اما این نکته رو در نظر نگرفتید که علت سوختن آی سی خراب بودن یکی از المان های تقویت کننده اولیه مدار هست... که ممکنه شما با این کارتون آی سی های نو رو هم بسوزونید
شما بعد از پیدا کردن خرابیتون باید تمام المان های مربوط به قطعه خرابتون رو چک کنید تا از سلامت اونها مطمعن و بعد از اون قطعه سالم رو جایگزین کنید
ضمنا تعمیر با تعویض قطعات روشی بسیار پر دردسر و پر خرجه..که پیشنهاد میکنم شما بجای این روش با مولتی متر ابتدا قطعاتتون رو تست و بررسی کنید
مچکرم ... روزتون خوش
با تشكر از همه ي دوستان با تعويض دو عدد خازن ١٠ ميكرو تو ورودي كليد تعيين وضعيت مشكل حل سد.

بالا