آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل کنترل برد Ebang E10.1 بعد از آپدیت

saeid_sat

کاربر
2007-11-08
6
2
سلام
دستگاه E10.1 رو به نسخه جدید آپدیت کردم ، بعد از ریستارت متاسفانه چراغ سبز رنگ ثابت مونده و دستگاه آی پی نمیگیره و شروع به ماین نمیکنه.
حتی با رنج آی پی روی خود دستگاه هم تست کردم ، به ای پی پینگ دارم اما هیچ دسترسی بهش ندارم جز SSH که متاسفانه پسوردش رو نتونستم پیدا کنم
جایی خوندم که با پروگرام آی سی فلش مشکل برد حل می شه
از اونجایی که اطلاعاتی از این برد در اینترنت موجود نبود ممنون میشم راهنمائی کنید که کدوم آی سی باید پروگرام بشه تا با برد مشابه تست بگیرم ببینم حل می شه یا نه.

دوستان اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمائی کنه

در ضمن ببگید از چه نوع پروگرمری استفاده کنم بهتره

تصویر برد رو ضمیمه می کنم که بهتر بتونید راهنمایی کنید

photo_2021-07-17_20-56-06.jpg

Max8050

کاربر vip
کاربر
2019-05-28
138
810
32
باید دامپ فلش یه دستگاه دیگه رو روی آی سی فلش این دستگاه کپی کنید.
راه های دیگه ای هم داره، از داخل نرم افزار ebite tool امکان آپدیت دستگاه وجود داره
در ضمن در صورتی که با لینوکس آشنایی دارید از طریق پورت سریال هم میشه دستگاه رو آپدیت کرد.
البته دستگاههای ایبنگ معمولا دو بانک برای نرم افزارشون دارن، ینی اینکه اگر موقع آپدیت مشکلی براشون پیش بیاد میتونن از بانک دوم که عموما ورژن قبلی نرم افزار دستگاه هست استفاده کنن و لود بشن
موقع وصل برق دکمه آی پی رو نگهدارید و صبر کنید تا ریست بشه دستگاه، لود اولیه ممکنه تا 15 دقیقه طول بکشه

h_sarghani

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2021-08-13
243
39
34
مشهد
منم e9.3 دارم دقیقا همین مشکل رو داره راه حلش چیه با چه مدل پروگرامی پروگرام کنم

Behzadsf

کاربر
2021-10-30
18
11
سلام اگر مشکلت حل نده با اسکایپ ساپورت شرکت ای بنگ صحبت کن نقشه نمیده فقط بهت اپدیت و نرم افزار میده درضمن انگلیسی پیام بده
live:.cid.62a632b95169ef04 این ایدی اسکایپ

Shayan.ameli

کاربر vip
کاربر
2015-10-21
57
28
دوست عزیز سلام
شما باید nand رو از برد دربیاری پروگزام کنی ومجدد نصب کنین
فایل های کاملا سالم NAND انواع برد کنترل ماینر موجوده هرکس خاست پیام بده تا واسش ارسال کنم
در صورت بروز مشکل ip با این فایل حل میشه کاملا حجم فایلش حدود 260 مگابایت هستش

بالا