آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خرید لوپ دیجیتال

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
سلام خدمت دوستان
متاسفانه تاپیک به جمع بندی نرسیده
من هم تصمیم به خرید لوپ بازویی دارم
ولی مارک های مختلفی تو بازار هست
کسی که استفاده کرده باشه بهتر میتونه راهنمای کنه

با سلام به همکار عزیز
چون لوپ بازویی کمی گران قیمت است سعی کنید به صورت حضوری از تهران خرید کنید وهمانجا ان را تست کنید وخودتان بسنجید این تجربه ای بود که من داشتم البته من چون خرید دیگری هم داشتم بخاطر بحث مالی مجبور شدم یک نمونه دیجیتال بگیرم ولی وقتی لوپ ها را از نزدیک تست می کردم منظورم دوچشمی ها است درک بهتری از ان ها داشتم

ین روش از هر لحاظ بهتر است

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,417
5,463
با سلام به همکار عزیز
چون لوپ بازویی کمی گران قیمت است سعی کنید به صورت حضوری از تهران خرید کنید وهمانجا ان را تست کنید وخودتان بسنجید این تجربه ای بود که من داشتم البته من چون خرید دیگری هم داشتم بخاطر بحث مالی مجبور شدم یک نمونه دیجیتال بگیرم ولی وقتی لوپ ها را از نزدیک تست می کردم منظورم دوچشمی ها است درک بهتری از ان ها داشتم

ین روش از هر لحاظ بهتر است
سلام و تشکر از توجه شما
من الان لوپ تک چشم مونیتور دار دارم ولی به هیچ عنوان عمق جزئیات کیفیت چشمی رو نداره.کار رو راه میندازه ولی جای بحث داره
چون تهران نیستم برام سخته که حضوری بگیرم
سرچ هم میکنم آدم میمونه کدوم رو انتخاب کنه
YAXUN YX-AK31
لوپ سه چشمی بازویی سانشاین
لوپ بازویی کایسی
تازه اینا اسم مارک هستن که هر کدوم چند مدل دارن

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,417
5,463
سلام و تشکر از توجه شما
من الان لوپ تک چشم مونیتور دار دارم ولی به هیچ عنوان عمق جزئیات کیفیت چشمی رو نداره.کار رو راه میندازه ولی جای بحث داره
چون تهران نیستم برام سخته که حضوری بگیرم
سرچ هم میکنم آدم میمونه کدوم رو انتخاب کنه
YAXUN YX-AK31
لوپ سه چشمی بازویی سانشاین
لوپ بازویی کایسی
تازه اینا اسم مارک هستن که هر کدوم چند مدل دارن
?

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر

سلام ب همکار محترم
بنده هم همانطور که گفتم یک نمونه دیجتال دارم ولی نمی تواند با جزییات که در زیر لوپ دوچشمی نمایش می دهد نشان دهد حتی وقتی که حضوری به تهران رفته بودم یک نمونه دیجیتال دارای نمایشگر گران قیمت بود که دوربین 5 مگ داشت وقیمت ان هم بالا بود ولی باز همان مشکل های لوپ های دیجیتال را دارد وتعریفی نبودپس گزینه دو چشمی بهترین است ودر این مدل هم نمونه بازویی به لحاظ حرک بالا وقابلیت میدان کار باز تر بهترین است واما در مورد مارک چون نمونه بازویی صا ایران را ندیدم یاکسون به لحاظ شناخته شدن وبرند معتبر بودن دربین لوپها خوب است ولی باز می گویم تست از نزدیک یک چیز دیگراست حتی من چند نمونه که تست کردم واز ان راضی بودم برند ناشناسی برای من بودن

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,417
5,463
سلام ب همکار محترم
بنده هم همانطور که گفتم یک نمونه دیجتال دارم ولی نمی تواند با جزییات که در زیر لوپ دوچشمی نمایش می دهد نشان دهد حتی وقتی که حضوری به تهران رفته بودم یک نمونه دیجیتال دارای نمایشگر گران قیمت بود که دوربین 5 مگ داشت وقیمت ان هم بالا بود ولی باز همان مشکل های لوپ های دیجیتال را دارد وتعریفی نبودپس گزینه دو چشمی بهترین است ودر این مدل هم نمونه بازویی به لحاظ حرک بالا وقابلیت میدان کار باز تر بهترین است واما در مورد مارک چون نمونه بازویی صا ایران را ندیدم یاکسون به لحاظ شناخته شدن وبرند معتبر بودن دربین لوپها خوب است ولی باز می گویم تست از نزدیک یک چیز دیگراست حتی من چند نمونه که تست کردم واز ان راضی بودم برند ناشناسی برای من بودن

با سلام و تشکر
من هم دو چشمی رو بیشتر قبول دارم ولی سه چشم رو میخوام بگیرم که ممکنه در آینده برای مثلا ثبت و ذخیره تصویر به کار بیاد
ظاهرا صا ایران خوب جواب داده که شما هم اشاره فرمودید
باید بررسی کنم اگه صاایران ۳ چشم بدون مونیتور داشته باشه بگیرم و یک بازویی جرثقیلی جداگانه که بهش نصب بشه

بالا