آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: فایل آپدیت مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
272
اردبیل
www.mj7.ir
با سلام به تمامی دوستان .اموزش انلاک این مدل مودم در تمام اپراتور ها .دقت کنید داخل فایل ها فیلم آموزشی بصورت کامل نگاه کنید و سپس شروع به کار کنید . باز حتما به ورژن دستکاه توجه کنید . با تشکر
تقدیم به دوستان عزیز
تشکر فراموش نشه .
https://www.uplooder.net/files/ffac0d48c0ba4c9592b45bdcae2de8f5/UTel-MODEM.rar.html

آخرین ویرایش:

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
272
اردبیل
www.mj7.ir
یک فیلم آموزشی جدید برای این مودم به نظر برای مودم های ورژن بالا هست .

[video]https://dl.pmup.ir/ftpup/ioyg_______l443_v4.64_-_v4.68(1080p_hd).mp4[/video]

آخرین ویرایش:

ArashaAi

کاربر
2023-01-11
1
0
با سلام
مودم من آنلاک هست ولی بعد چند سال استفاده الان سیمکارت رو قرمز نشون میده و چه سیمکارت داشته باشه چه نه سه چراغ وای فای، پاور و اینترنت روشته، ولی آنتن ها روشن نمیشه.
میخواستم فریمور رو مجدد روش بارگزاری کنم، چطوری میتونم از این فایل استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

gorioma

کاربر vip
کاربر
2014-02-25
20
10
فایلی که در این تاپیک برای دامپ این مودم قرار داده شده به کلی مشکل داره
برای مثال بخش بوت لودر اون ناقص هستش و قسمت هایی پاک شده

mohsenr

کاربر
2007-01-03
1
1
دوست عزیر فایل انلاک یا چیز دیگری ما نمیخواهیم . به راحتی اب خوردن من همه ورژن ها رو انلاک میکنم بدون اینکه فریمور مودم عوض بشه یا یکی از امکانات مودم از کار بی افته و دقیقا هر سه مودم هر سه اپراتور رو رو اخرین ورژن خودشون بدون هیچ دستکاری در فریمور یا جای دیگه انلاک میکنم و جلو اپدیت اپراتور هم مسدود میکنم و اینطوری هیچکدام از امکانات جدید فریمور مودم ها هم از کار نمی افته ( به طور مثال : نه ussd از کار می افته و نه امنیت وای فای مودم open میشه و خیلی اتفاقات عجیب غریب که دوستان با انلاک اشتباه انجام میدن ) سوال من اینه چرا ما یک ای سی فلش یا همون نند یک مودم یوتل رو وقتی درمیاریم و رو یک مودم دیگه میزاریم مودم 3g بالا میاد ؟ کاری هم با انلاک نداریم . در ضمن ای سی فلش همه مودم های یوتل از یک مارک نیستن و به طور مثال الان این ای سی فلش جدید رو مودم های یوتل همراه اول گذاشته شده و نه با پروگرامر rt809 و نه با tnm5000 نمیشه اونو شناسایی و اقدام به تهیه دامپ یا رایت دامپ کرد این مشکل رو چطوری حل کنیم ؟ کلا کارخونه یوتل رو هر سری از مودم ها داره از نند های متفاوتی استفاده میکنه . الان ما سه تا مودم باز کردیم و ای سی فلش دو تا یکی بود همون که شما عکس دادی ولی یکی فرق میکرد و برا شرکت دیگه ای بود و شناخته هم نمیشه در پروگرامر . در ضمن ای سی جایگزین هم پیدا کردیم که توسط پروگرامر شناخته میشه تا مشکلی پیش اومد بتونیم جایگزین کنیم . فقط شما میتونی دامپ مودم رو که خودت تست زدی و جواب گرفتی اینجا بفرستی . الان ما دامپ از همراه اول داریم سالم هم هست ولی گفتم بعد فلش رو ای سی و قرار دادن رو مودم فقط 3g میشه .

اینم عکس نند جدید که شناسایی نمیشه :

سلام
لطفا بگین بدون اینکه تغییری توی فریمور اصلی ایجاد بشه چطور باید آنلاک کنیم؟ اپراتور فعلی من ایرانسل هست

dariush1364

کاربر vip
کاربر
2022-12-04
8
4
سلام همکاران گرامی
یه مودم Utel-L443 آوردن برام برای آنلاک.
فریمور مودم رو اول کپی کردم فریمور آنلاک زدم الان تک چراغ شده با کمال تعجب فریمور قبلی هم دیگه روش جواب نمیده من تلاش خودمو کردم ولی نشد.
از همکاران گرامی هرکسی تجربه بیشتری در این مورد داره و میتونه مشکل رو حل کنه آدرس بفرسته پست کنم انجام بشه حداقل جلوی مشتری خراب نشیم.

imsi

کاربر vip
کاربر
2016-11-15
3
0
با سلام به تمامی دوستان .اموزش انلاک این مدل مودم در تمام اپراتور ها .دقت کنید داخل فایل ها فیلم آموزشی بصورت کامل نگاه کنید و سپس شروع به کار کنید . باز حتما به ورژن دستکاه توجه کنید . با تشکر
تقدیم به دوستان عزیز
تشکر فراموش نشه .
https://www.uplooder.net/files/ffac0d48c0ba4c9592b45bdcae2de8f5/UTel-MODEM.rar.html
درود
سپاس بابت آموزش
رو ورژن 4.65 قفل شده همراه اول انجام دادم تبدیل شد به ورژن 1.07 و الان رو سیم 4G ایرانسل کار می کند.

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
272
اردبیل
www.mj7.ir
سلام به تمام دوستان عزیز بنده بعد چندی تونستم بر روی ای سی که روی این مودم استفاده شده رو بصورت درست دامپ فایل کپی و رایت کنم بدون مشگل اول اینکه هیچ یک از پروگرام های بازار قابلت رد گرفتن و رایت این ای سی ندارن فقط یک مدل بنده خریداری کردم و ای سی کاملا شناسایی کرد و بد تست همه چیز اوکی بود جالب هیچ کدام از پروگرامر های بازار توانایی دامپ گرفتن از این فایل ندارن چون که این ایسی ۴ تا بافر داره یا حافظه داره که پروگرامر های ما فقط یک قسمت می تونن بردارن . بخاطر همونه وقتی بکاب برمیداریم و دوباره رایت می کنیم . کار نمی کنه
۲۰۲۳۱۲۱۲_۰۳۳۱۵۳.jpg

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
272
اردبیل
www.mj7.ir
بخاطر سود جوی بعضی دوستان نمی تونم باکس معرفی کنم و دوم اینکه اداپتور خیلی خوبی پیدا کردم که از شر لحیم کاری راحت شدم . باز با اجازه انجمن بنده ای دی تلگرام میزارم اگه مشگلی بود در خدمتم .
mohamadreza26204

Screenshot_۲۰۲۳۱۲۱۲-۰۳۲۳۴۵_Chrome.jpg

milani1387

کاربر
2015-04-14
30
9
سلام
مودم من l443 ایرانسل هست
تومنوش نوشته fd-i40 b1 v3.15
ایا فایل شما برا مدل و ورژن مودم من کاربردی هست؟؟؟
دوستان راهنمایی کنین

بالا