آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل درایور tnm2000

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,804
10,411
سلام
windows 10 x64
پروگرامر tnm2000 را روی سیستم دیگه امتحان کردم سالمه ولی روی سیستم خودم ایراد درایور می گیره.

با روش های زیر عیب برطرف نشد:

طبق راهنمایی روی صفحه ارور عمل کردم
برنامه را انینستال کرده و پوشه tnm را پاک کرده از نو نصب کردم
درایور را دستی عوض کردم
درایورهای hiden /detached را حذف کردم

untitled_60zi.jpg

untitled_0sy1.jpg

آخرین ویرایش:

mehdi kardouni

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام .بنده هم چند ماه قبل در هنگام بروز رسانی نسخه ای که سخت افزار 7000 نیز در ان گنجانده شده بود نیز با چنین مشکلی برخورد کردم و هیچ کدام از درایورها و درایور اختصاصی که برای رفع این مشکل معرفی شده بود نیز چاره ساز نبود. در انتها Windriver را بصورت دستی و از طریق add legacy hw نصب کردم و مشکل برطرف شد...بعبارتی در زیر مجموعه jungo به جز سخت افزار پروگرامر، می بایست windriver هم روئیت گردد که در حال حاضر نصب نیست.

آخرین ویرایش:

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,804
10,411
با سلام .بنده هم چند ماه قبل در هنگام بروز رسانی نسخه ای که سخت افزار 7000 نیز در ان گنجانده شده بود نیز با چنین مشکلی برخورد کردم و هیچ کدام از درایورها و درایور اختصاصی که برای رفع این مشکل معرفی شده بود نیز چاره ساز نبود. در انتها Windriver را بصورت دستی و از طریق add legacy hw نصب کردم و مشکل برطرف شد...بعبارتی در زیر مجموعه jungo به جز سخت افزار پروگرامر، می بایست windriver هم روئیت گردد که در حال حاضر نصب نیست.

سلام
ممنون حل شد
action را زدم
add legacy software و next و install the hardware و next
انتخاب jungo سپسhave disk و brows و انتخاب پوشه wdreg از پوشه tnm و انتخاب و windrv6.inf و next و تمام

hamedelect

کاربر
2019-10-26
8
6
سلام. بنده همین مشکل رو با TNM2000 دارم. یعنی ارور error windriver invalid licence !please reinstall the driver. این روشی که برای حل گذاشتید رو هم بارها امتحان کردم. ولی همچنان مشکل باقی‌ست. لطفا راهنمایی کنید.
BsCCTkRUB1IxB6Ao6NIyi7R27na70dbWhv8HbDBIJWjrmssAAAAASUVORK5CYII=

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,804
10,411
سلام. بنده همین مشکل رو با TNM2000 دارم. یعنی ارور error windriver invalid licence !please reinstall the driver. این روشی که برای حل گذاشتید رو هم بارها امتحان کردم. ولی همچنان مشکل باقی‌ست. لطفا راهنمایی کنید.
BsCCTkRUB1IxB6Ao6NIyi7R27na70dbWhv8HbDBIJWjrmssAAAAASUVORK5CYII=

سلام
بدون اتصال tnm2000 بایستی درایور مشخص شده در تصویر را داشته باشید و بعد از اتصال پروگرامر هم بایستی دو تا درایور موجود باشه تا برنامه کار کنه

پیوست‌ها

hamedelect

کاربر
2019-10-26
8
6
ممنون از پاسختون. همینطور هست. بدون اتصال دستگاه، windriver دیده میشه. و با اتصال دستگاه، استم tnm میاد. ولی همچنان ارور زمان باز کردن نرم افزار هست.

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,946
یه راه حل ارزش تست داره شما ریجیستر ویندوز tnm روسرچ کنید تمام نتایج رو پاک کنید برای نصب نرم افزار نباید پروگرامر وصل به سیستم باشه درایو c عوض کنید روی یه درایو دیگه نصب کنید به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد

بالا