آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی پنل تهویه اتوماتیک خودروی ساینا

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
سلام پنل تهویه خودروی ساینای من خراب شده و از گرما به سرما بر نمیگردونه با ابنکه با فشار دادن کلید های روی ان نشان از انجام کار میباشد ولی در باطن دریچه گرم رو به سرد تغیر نمیده بردم باتری ساز گفت که پنل ایراد داره متاسفانه با شرکت کروز تماس گرفتم اونها هم میگن کار ما تعمیر نیست و نمیتونن مشکل محصول تولیدی خودشونو بدونن و برطرف کنن
از دوستان خواهش میکنم کمک کنید چون قیمت قطعه واقعا بالاست

پیوست‌ها

• 1.9 مگابایت بازدیدها: 261
  • 1.7 مگابایت بازدیدها: 267
  • 1.1 مگابایت بازدیدها: 248

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
سلام درست کردم قسمت موتور رو باز کردم قسمت پلاتینهاش کثیف شده بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aminreno

alisadat496

کاربر
2022-01-12
1
0
دوستان منم همین مشکل رو دارم، موتور دریچه سرد و گرم و عوض کردم درست نشد، گفتن پنل ریست بشه حله، کسی بلده چطور پنل کوییک رو ریست کنه؟

asad62

کاربر
2016-12-10
1
1
سلام
بنده هم در قسمت سیستم تهویه مشکل دارم هم کولر و هم بخاری کار می کنن ولی وقتی از روی پنل بخواهم از بخاری به کولر و یا برعکس تغییر حالت بده اصلا هیچ عملکردی انجام نمیشه و همچنین وقتی بخواهم حالت های مختلف خروجی هوا (شیشه، زیر داشبورد"پا" و یا از روبرو) تغییر کند باز هم تغییر نمی کند
به چند برقکار نشان دادم گفتن از موتورهای آن هست ولی وقتی موتورهای خودم روی یک ماشین دیگه گذاشتم کار کردن بعد گفتن از پنل هست باز هم پنل خودم و گذاشتم روی یک ماشین دیگه باز هم جواب داد ولی روی ماشین من جواب نمیده چرا؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: azezkmsf

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
سلام
بنده هم در قسمت سیستم تهویه مشکل دارم هم کولر و هم بخاری کار می کنن ولی وقتی از روی پنل بخواهم از بخاری به کولر و یا برعکس تغییر حالت بده اصلا هیچ عملکردی انجام نمیشه و همچنین وقتی بخواهم حالت های مختلف خروجی هوا (شیشه، زیر داشبورد"پا" و یا از روبرو) تغییر کند باز هم تغییر نمی کند
به چند برقکار نشان دادم گفتن از موتورهای آن هست ولی وقتی موتورهای خودم روی یک ماشین دیگه گذاشتم کار کردن بعد گفتن از پنل هست باز هم پنل خودم و گذاشتم روی یک ماشین دیگه باز هم جواب داد ولی روی ماشین من جواب نمیده چرا؟

سلام
منم این مشکل رو داشتم متاسفانه هیچ کدام تعمیرکار نیستند همه تویض کار هستند تازه بازهم شانسی حرف میزنن
شما قسمتی که متور داخلشه رو باز کن میبینی مقدار کمی روغن داخلش اون روغن باعث میشه پایه پلاتین ها درست عمل نکنه اون پلاتینها رو با تینر بشور و کمی به بیرون خم کن بعد جمع کن مثل روز اول کار میکنه اگر پنل عمل میکنه ولی دستور نمیده حتما از موتوره

Jinboo2004

کاربر
2023-01-21
1
0
37
سلام عرض ادب من كوييك دارم از اين پنل ديجيتال ها داره فن تهويه يك سره شده حتي سوييچ هم در ميارم روشنه بايد فيوزشو بكشم تا خاموش شه كسي ميدونه علتش چيه و ايا پنل ريست ميشه؟؟

ali_98611

کاربر vip
کاربر
2009-05-14
8
2
اهواز
ماشین من بعضی وقتا پرتابش سمت پاها گیر میکرد و هرچقدر کلید مود رو میزدم تغییر نمیکرد و بعد از چند ساعت خوب میشد، موتورش رو باز کردم بردش رو تمیز کردم، چند روزه که دیگه مشکلی نداره

پیوست‌ها

بالا