آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پروگرامرch341 رایت نمیکنه

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.من به تازگی یه پروگرامر ch341 خریدم ولی از روزی ک به دستم رسیده حتی یه دونه ایسی هم نتونستم باهاش پروگرام کنم.ایسی رو کامل میشناسه و شماره ایسی رو میزنه و ایسی رو به راحتی میخونه و کپی هم میگیره. وقتی فایل جدید رو روی ایسی پروگرام میکنی مراحل پروگرام هم بدون ارور به پایان میرسه ولی وقتی ایسی رو دوباره میخونی فایلی ک روی ایسی رایت شده کلا با فایل انتخابی فرق میکنه یعنی کلا ایسی رو بهم میریزه و یه چیزه الکی روی ایسی رایت میکنه.ایسی رو هم ک روی دستگاه میزاری اصلا روشن نمیشه.چنتا ایسی رو باهاش امتحان کردم همش همینجوری میشه.اولیش ایسی مودم به شماره‌ی 25q32 بعدش ایسی گیرنده‌ی دیجیتال به شماره‌ی25L3206 و چنتا ایسی دیگه.دوستان لطفا راهنمایی کنین مشکل از کجاست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghmb

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32
در ضمن من از ورژن 1.38 استفاده کردم.امکانش هست از ورژن نرم‌افزار باشه؟؟من واسه پروگرام کردن اول گذینه‌ی شناختن ایسی رو میزنم وقتی ایسی رو شناخت فایل رو انتخاب میکنم و بعد رایت رو میزنم .ایا درسته؟؟؟درضمن دوستان یه گذینه تو نرم افزار هست ک ایکون ذربدر قرمز داره ک فکر کنم واسه پاک کردن برنامه از روی ایسی هستش وقتی این گذینه رو میزنم ثانیه شمار شروع به رفتن میکنه ولی هرچی صبر میکنم خط سبز یه ذره هم پر نمیشه.یه بار تا ۲۰ دقیقه صبر کردم دیدم اتفاقی نیوفتاد.گفتم شاید باید اول برنامه‌ی قبلی رو پاک کنم بعد جدیدی رو نصب کنم و هر کار کردم پاک نشد

• Like

asghar611

کاربر vip
کاربر
2021-01-07
33
59
تهران
سلام . از زیف استفاده میکنی یا پایه ها رو لحیم کردی ؟
فکر میکنم پایه ها رو لحیم کردی

احتمال زیاد یکی از پآیه ها خوب لحیم نگرفته كه اینجوری میشه .

اول آیسی رو خام کن ( پاک کن برنامه داخلشو - قبل از پاک کردن وقتی که اطلاعات آیسی رو میخونه حتما اطلاعات رو یه جا ذخیره کن بعد خام کنش ) بعد پروگرام کن .
ضمنا فایلی که برای پروگرام داری اندازش دقیقا مثل فایلی که داخل آیسی بوده باید باشه .

آخرین ویرایش:

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,542
تهران -شانکهای
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.من به تازگی یه پروگرامر ch341 خریدم ولی از روزی ک به دستم رسیده حتی یه دونه ایسی هم نتونستم باهاش پروگرام کنم.ایسی رو کامل میشناسه و شماره ایسی رو میزنه و ایسی رو به راحتی میخونه و کپی هم میگیره. وقتی فایل جدید رو روی ایسی پروگرام میکنی مراحل پروگرام هم بدون ارور به پایان میرسه ولی وقتی ایسی رو دوباره میخونی فایلی ک روی ایسی رایت شده کلا با فایل انتخابی فرق میکنه یعنی کلا ایسی رو بهم میریزه و یه چیزه الکی روی ایسی رایت میکنه.ایسی رو هم ک روی دستگاه میزاری اصلا روشن نمیشه.چنتا ایسی رو باهاش امتحان کردم همش همینجوری میشه.اولیش ایسی مودم به شماره‌ی 25q32 بعدش ایسی گیرنده‌ی دیجیتال به شماره‌ی25L3206 و چنتا ایسی دیگه.دوستان لطفا راهنمایی کنین مشکل از کجاست

با احترام
دوست عزیز ، بعد از پروگرام آیسی ، verify رو میزنی ؟؟

• Like

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32
سلام . از زیف استفاده میکنی یا پایه ها رو لحیم کردی ؟
فکر میکنم پایه ها رو لحیم کردی

احتمال زیاد یکی از پآیه ها خوب لحیم نگرفته كه اینجوری میشه .

اول آیسی رو خام کن ( پاک کن برنامه داخلشو - قبل از پاک کردن وقتی که اطلاعات آیسی رو میخونه حتما اطلاعات رو یه جا ذخیره کن بعد خام کنش ) بعد پروگرام کن .
ضمنا فایلی که برای پروگرام داری اندازش دقیقا مثل فایلی که داخل آیسی بوده باید باشه .

ایسی رو لحیم میکنم ولی از لحیمش مطمئنم حالا تازه زیف گرفتم میخوام امتحان کنم.در ضمن گفتم ک برنامه رو از روی ایسی پاک نمیکنه .یعنی وقتی پاک کردن ایسی رو میزنم ثانیه شمار شروع به رفتن میکنه ولی خط سبز پر نمیشه

• Like

abnuse1

کاربر vip
کاربر
2018-03-18
58
86
عرض سلام و ادب این دو مورد که عرض میکنم خدمتت رو چک کن، وقتی پروگرامر رو به سیستم وصل کردی ببین آیسی که واسه برنامه روی پروگرامر قرار دادی داغ میکنه یا نه؟ و اینکه سری 24 و ... 25 جای قرار گرفتنشون با هم فرق داره این مورد رو هم چک کن....

• Like

mehdi.d70

کاربر vip
vip
کاربر
2018-11-17
126
105
32
عرض سلام و ادب این دو مورد که عرض میکنم خدمتت رو چک کن، وقتی پروگرامر رو به سیستم وصل کردی ببین آیسی که واسه برنامه روی پروگرامر قرار دادی داغ میکنه یا نه؟ و اینکه سری 24 و ... 25 جای قرار گرفتنشون با هم فرق داره این مورد رو هم چک کن....

سلام جای ایسی رو درست گذاشتم .ایسی رو میشناسه و میخونه و حتی بکاپ هم میگیره ولی پروگرام ک میکنی ایسی کلا بهم میریزه

• Like
بالا