آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم تصویر Asus X554L

Mehrdad13722

کاربر vip
کاربر
2014-07-17
2
2
سلام
لپ تاپ روشن میشه ولی تصویر نداره
با منبع تغذیه هم وصل میکنم پاور که میشه تا 0.61 میره بعد میاد رو 0.52 گیر میکنه و خاموش هم نمیشه
پروگرامر ندارم که بایوس رو آپدیت کنم
چیکارش میشه کرد؟

hamidmemandi

کاربر
2020-08-28
23
15
24
سللام. دوست عزیز باید اول ببینی ولتاز های مدار mpsوبعدalwaz رو داری وبعد از اون باید اهم جک کنی و الباقی ولتاز هارو جک کنی وبعد الباقی مساعل.
باید برای بایوس زدن ولتاز های vttqرو جک کنی اگه نبود باید با بایوس جک کنی ببینی ظاهر میشه.نمیشه چون جریان کمی میکشه بگی حتما بایوس هست

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام
لپ تاپ روشن میشه ولی تصویر نداره
با منبع تغذیه هم وصل میکنم پاور که میشه تا 0.61 میره بعد میاد رو 0.52 گیر میکنه و خاموش هم نمیشه
پروگرامر ندارم که بایوس رو آپدیت کنم
چیکارش میشه کرد؟

سلام .این جریان کشی اگه با باطری هست میتونه عادی باشه ولی بدون باطری مشکل هست

از جزییات کار لطفا ؟

مثل ولتاژ بلوکها ( همه سلف های مسیر بلاک ها )

تست با رم دیگه
تست بقدون قطعات جانبی مثل (هارد . درایو . وایرلس و...) ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام بایوس پروگرام کنی حتما مشکلت حل میشه

دوست عزیز از کجا میدونید حتما مشکش حل میشه ؟؟؟

پروگرام بایوس بدون عیب یابی و با در نظر گرفتن آیتم های اصلی ( ولتاژ بلوکهای دستگاه ) و بدون عیب یابی .میتونه آسیب های جدی هم پیش بیاره (چون در مواردی پروگرام بایوس اگه نسخه اصلی یا ورژن دیگه باشه ولتاژ چیپهای اصلی و ... رو تعادلشو بهم میریزه )

لطفا با این شکل و قاطعانه راهنمایی نفرمایید

mehdi63_teh

کاربر
2011-02-02
52
54
سلام این مادربرد ddr4 رم 4 گیگ گرافیک سی پی یو آنبرد پنتیوم هست . ایراد رایج روی این دستگاه بایوس هست که در پیوست ارسال می کنم
البته بایوس بسته به ورژن برد هست . اگر مشکل پروگرام کردن یا بازکردن دستگاه دارین بیارید براتون انجام بدم و. ایراد دیگه ای نیست
1 درصد معیوب بودن pch است .

وقتی میگم ایراد راجع حداقل به 7 مورد برخوردم این داستان رو داشته . تو بازار به اشتباه می گن هارد می سوزونه این دستگاه هارد عوض کنید
درست میشه .به مشتری و پول اضافه می گیرند
سپاس

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
376
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
دوست عزیز از کجا میدونید حتما مشکش حل میشه ؟؟؟

پروگرام بایوس بدون عیب یابی و با در نظر گرفتن آیتم های اصلی ( ولتاژ بلوکهای دستگاه ) و بدون عیب یابی .میتونه آسیب های جدی هم پیش بیاره (چون در مواردی پروگرام بایوس اگه نسخه اصلی یا ورژن دیگه باشه ولتاژ چیپهای اصلی و ... رو تعادلشو بهم میریزه )

لطفا با این شکل و قاطعانه راهنمایی نفرمایید

دوست عزیز لطفا یک دستگاه بیارید که بایوس اشتباه پروگرام شه و ولتاژ دستگاه به هم بریزه! فایل نرم افزاری چه ربطی به ولتاژ ساخته شده توسط آیسی های تغدیه داره؟!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: balot

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
376
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
سلام این مادربرد ddr4 رم 4 گیگ گرافیک سی پی یو آنبرد پنتیوم هست . ایراد رایج روی این دستگاه بایوس هست که در پیوست ارسال می کنم
البته بایوس بسته به ورژن برد هست . اگر مشکل پروگرام کردن یا بازکردن دستگاه دارین بیارید براتون انجام بدم و. ایراد دیگه ای نیست
1 درصد معیوب بودن pch است .

وقتی میگم ایراد راجع حداقل به 7 مورد برخوردم این داستان رو داشته . تو بازار به اشتباه می گن هارد می سوزونه این دستگاه هارد عوض کنید
درست میشه .به مشتری و پول اضافه می گیرند
سپاس

بله درسته. البته که خرابی هارد باعث عدم تصویر نمیشه و فقط ویندوز بالا نمیاد یا نصب نمیشه یا هنگی و بلوپیج و ... در سیستم ایجاد میشه

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
دوست عزیز لطفا یک دستگاه بیارید که بایوس اشتباه پروگرام شه و ولتاژ دستگاه به هم بریزه! فایل نرم افزاری چه ربطی به ولتاژ ساخته شده توسط آیسی های تغدیه داره؟!!!

فایل بایوس میتونه i/o رو ( سوئیچ های داخلی و مسیرهای ولتاژی ) را کاملا تحت تاثیر قرار بده ( تقریبا بخوابونه و یا تغییر بده و ... ) که مواردی امثال روشن نشدن و دمای بسیار بالای gpu و دمای pch و ..... رو بهمراه داشته باشه .که میتونم مثالهای بسیاری از اشکالات بایوس نا مرتبط رو بزنم ولی نه در این مختصر میگنجه و نه نیازی هست
حتی ویندوز نا متناسب با دستگاه و عدم معرفی چیپ گرافیک بدرستی میتونه موجب تخریب بشه چه برسه به بایوس

اصلا موضوع این نبود خواستم غیر فنی راهنمایی نفرمایید که بدون عیب یابی و کنترل طبقات ( بایوس بزن حتما درست میشه )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abadgamer
بالا